Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ralph lauren dun jacka - Sälja min svarta Ralph lauren jacka i storlek small den är köpt för några månader sen och är i väldigt bra skick. Har inga hål eller skador vid köp får man med kvitto, taggar och jackan nypris ca 7000kr syns på kvittot!
Svart dunjacka Ralph Lauren - Säljer en svart dunjacka från Polo Ralph Lauren i mycket bra skick.  Inte använd alls!  Skriv för mer bilder! Du står för frakten!!!
Ralph Lauren dunjacka  - Ralph Lauren dunjacka, använt ett fåtalgånger. I väldigt bra skickt
Svart dunjacka från Polo Ralph Lauren - Säljer en svart dunjacka från Polo Ralph Lauren med huva och flera dragkedjefickor. Har kvitto och använd ett par gånger. storlek M men passar någon med S också. Pris kan diskuteras så tveka inte på att höra av er
Mörkblå dunjacka från Ralph Lauren - Söker en sån polo jacka,men andra färger funkar också!❄️🧥HÖR AV ER!💘(xs-s)
Svart dunjacka från Ralph Lauren - Säljer en snygg svart dunjacka från Ralph Lauren med huva och dragkedja. Jackan har en klassisk design med två fickor framtill och en liten röd logga på bröstet. Perfekt för kyliga dagar!
Svart dunjacka från Polo Ralph Lauren - Säljer en snygg svart dunjacka från Polo Ralph Lauren. Jackan har en klassisk design med röd broderad logga på bröstet och knappar framtill. Perfekt för kyliga dagar och håller dig varm och stilren. Passar både till vardags och lite finare tillfällen.
Svart dunjacka från Polo Ralph Lauren - Svart dunjacka från Polo Ralph Lauren med röd broderad logga på bröstet. Jackan har huva, dragkedja framtill och quiltad design. Perfekt för kalla dagar med sin puffiga look och stilrena vibe.
Ralph lauren dunjacka
Ralph lauren dunjacka - 0

Ralph lauren dunjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Ralph Lauren
Färg: Svart
Skick: Bra skick

2499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart ralph lauren jacka som är lite glansig, köptes 2023 så är lite använd, har kvitto på den, säljer för den är lite stor för mig, har ett litet hål men synd knappast

Viggo Lidberg
Viggo Lidberg
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön meotine kappa - Säljer en grön meotine kappa!! Knappt använd och har inga defekter alls💕. Storleken är xs/s💕
Svart pufferjacka Massimo Dutti - Säljer en svart pufferjacka från Massimo Dutti, köpt på Zalando! Endast använd en vinter, väldigt ny skick. Jackan har en avtagbar huva. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear. Jackan är i storlek S men kan även passa M.
 Ny slutsåld Beige  jacka med hög krage från arket i ull och alpacka Arket i ull och alpacka Stl 34    - Säljer en beige jacka  med fluffig yta och hög krage. Jackan har två stora knappar framtill, snedställda fickor och långa ärmar med knappdetalj vid mudden. Perfekt för dig som gillar mysiga och trendiga jackor med lite oversized känsla. Stl 34 slut såld , jag köpte för 2299kr passar  även till Stl S
Trendig poncho zara  - Suuuuper snygg och trendig poncho jacka från Zara i storlek s , aldrig använd därav i nyskick ☺️
Mörkblå dunjacka!!!❤️ - Mörkblå  Peak Performance dun jacka i perfekt kombo av varm dunjacka/skidjacka i storlek XS! Smidig luva och diskret ficka för liftkort på ärmen! Samt inner fikor och fikor med dragkedja på sidorna.  Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear-stilen.❄️
Moncler windbreaker - Moncler jacka som håller dig stilren och bra mot vind/regn. Märket scannar och allt om ni vill ha fler bilder är det bara att höra av sig. Den är helt ny och säljer den för ett underbart pris. Pris ej hugget i sten
Beige kappa med bälte från Gina Tricot - Snygg beige kappa från Gina Tricot i storlek XS/S. Jackan har bred krage, knappar framtill och ett knytbälte i midjan. Materialet är mjukt och känns lyxigt, perfekt för dig som vill ha en stilren look med lite extra edge.
Svart moncler - Säljer en vsvart moncler jacka/ jacka och dragkedja framtill. Jackan har, två fickor med dragkedja och mjuka muddar vid ärmslut. Perfekt för dig som gillar clean och enkel stil. Den är M men passar S