Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Polo tröja (Ralph Lauren)
Polo tröja (Ralph Lauren) - 89 Polo tröja (Ralph Lauren) - 90 Polo tröja (Ralph Lauren) - 91

Polo tröja (Ralph Lauren)

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Ralph Lauren

185 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Hej denna är till salu för 185kr jag gör endast Swish affärer lägger bara upp på plick skriv t mig för intresse tack🎀🎀Vet ej om den är i kvinna eller man😃

Felicia
Felicia
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
 Polo Ralph Lauren - Säljer en svart dunjacka från Polo Ralph Lauren med huva och flera dragkedjefickor. Jackan har en klassisk pufferstil, rakt snitt och diskret logga i rött på bröstet. Perfekt för kalla dagar och enkel att matcha med allt.
Polo Ralph lauren - Denna väst 2 in 1 då man kan använda den lila sidan eller vita, den är i super bra skick och storlek xs
Polo Ralph Lauren dunjacka  - Svart dunjacka från Polo Ralph Lauren med huva och dragkedja framtill. Jackan har två fickor med dragkedja och klassisk röd logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar med sin quiltade design och varma fyllning.
 Polo Ralph Lauren jacka - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och flera dragkedjor framtill. Jackan har ett rött broderat Polo-logo på bröstet och är tillverkad i polyester. Perfekt för kalla dagar och har en snygg, sportig vibe.
Polo Ralph lauren - SIZE   M(8-10)  Aldrig använt
Polo ralph lauren väst - Äkta polo ralph lauren väst köpt på NK. Använd endast 1 gång. Strl S. Pris kan diskuteras vid snabbaffär
Polo Ralph lauren jacka - Säljer denna nya polo jacka då den inte passade mig som jag önskade. Nyskick, inget fel på den som sagt. Hör av er vid intresse
Vindjacka från Polo Ralph Lauren - Marinblå vindjacka från Polo Ralph Lauren i nyskick. Jackan är i storlek 14-16 år, och har en luva som går att gömma. Perfekt för blåsiga dagar samtidigt som den passar med alla typer av outfits.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Olivgrön vindjacka med snörning - Snygg olivgrön vindjacka med snörning i midjan och flera fickor framtill. Jackan har guldiga knappar och patchdetaljer på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en cool och avslappnad stil.
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har stickade svarta ärmar och klassisk Moncler-logga på armen. Materialet är en mix av dun och polyester, vilket gör den både varm och snygg. Perfekt för dig som vill ha en stilren jacka med exklusiv känsla. Pris kan diskuteras vid snabbaffär.
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
J.Lindberg field jacka - Säljer denna feta J.Lindberg jacka, perfekt nu inför vintern då den är varmare än vad den ser ut. Jag på bilden är 184cm och den sitter fint på mig så är du runt 180 är det något för dig. Hör av dig vid frågor och funderingar!