Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Vintage blå kavaj
Vintage blå kavaj - 89 Vintage blå kavaj - 90 Vintage blå kavaj - 91

Vintage blå kavaj

Storlek: M-L
Kategori: Jackor

900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oversize kavaj från ett gammalt märke: regency nypris mellan 3000-4000

Anna
Anna
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå oversized kavaj - Säljer denna fina oversized kavaj som är köpt second hand då den inte kommer till användning. Det är en herrmodell och är blå i typ linnematerial. Vet inte storleken men kan försöka kolla upp om nödvändigt🫶🫶🫶
Blå kavaj från ICHI - Stilren blå kavaj från ICHI med klassisk krage och en knapp framtill. Kavajen har två fickor och är sydd i ett mjukt material som ger en bekväm känsla. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst. Storlek M, inga teckan på användning!
Gul och blå kavaj - Vintage kavaj. Relativt tjock material
Blå-rutig kavaj! - Säljer denna blå-rutiga kavaj från Studio 0001 by Ferre i storlek XL! Jag har vanligtvis S-M och den sitter perfekt på mig! Kavajen är relativt tjock och går att använda som jacka, säljer den för 150kr!
Blå vintage Adidas kofta - Snygg vintage kofta från Adidas som inte säljs längre  med klassiska vita ränder längs ärmarna och vit dragkedja. Koftan har ribbade muddar, lång ärm och Adidas-logga på bröstet. Perfekt för dig som gillar sportig stil och streetwear.
Blå jeansjacka/kavaj - Snygg blå jeansjacka/kavaj med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två framfickor och en insydd passform✨
blå kavaj blazer - storlek: S-M. köptes på 90-talet. möts i stockholm eller fraktar. har inte möjlighet att ta bild hur den ser ut på. 🖤
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har stickade svarta ärmar och klassisk Moncler-logga på armen. Materialet är en mix av dun och polyester, vilket gör den både varm och snygg. Perfekt för dig som vill ha en stilren jacka med exklusiv känsla. Pris kan diskuteras vid snabbaffär.
Marinblå vindjacka från Moncler - Snygg marinblå vindjacka från Moncler med huva och vit-röd rand på huvan. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och Moncler-logga på ärmen. Tillverkad i lätt polyester, perfekt för blåsiga dagar.