Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Everest Barn Regnjacka  - Everest barnjacka i storlek 134/140, blå färg med gröna detaljer, sido- samt bröstficka.   Jackan är unisex och har en avtagbar huva samt dragkedja. Materialet är anpassat för barn och passar för höst, vinter och vår✨
Regnjacka  - Long Jacket är en längre version av Rains klassiska jacka, jacket. Den här vattentäta jackan tillverkas i Rains starka och hållbara PU-signaturtyg med ultraljudsförseglade sömmar.  finns i olika storlekar :S/M, Nytt pris 999 kr
regnjacka  - säljer denna gröna regnjacka som jag har i storlek S. den är i bra skick och har inga defekter. den funkar för både män och kvinnor.
Barn regnjacka - Sparsamt använd 👍 Från husdjur/rökfritt hem ✌️
Regn jacka  - Lime grön regnjacka, lite liten för mig ärmarna går att knäppa upp till full längd
Svart regnjacka från Everest barn 134/140 - Säljer en svart regnjacka från Everest med huva och dragkedja framtill.
Regnjacka barn
Regnjacka barn - 0 Regnjacka barn - 1 Regnjacka barn - 2

Regnjacka barn

Storlek: 158/164
Kategori: Jackor
Färg: Grön
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En grön regnjacka i storlek 158/164 från stadium. Knappt använd.

olivia andersson
olivia andersson
(1)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka från Zara  - Snygg grön jeansjacka från Zara, passar perfekt till alla outfits. Storlek S ❣️
Meotine Jacka - Jättefin jacka från Meotine, aldrig använd med prislapp kvar. Storlek XS/S, nypris 3500kr. Pris går att diskutera vid snabb affär. Kan mötas upp, med tanke på dyr vara (dock nära där jag bor). Överenskommelse sker innan köp! Säljer för 2800kr! Inte annonspriset
Svart teddyjacka från Moncler - Snygg svart teddyjacka från Moncler med dragkedja framtill och diskret logga på ärmen. Jackan har en klassisk passform och är tillverkad i mjukt material med quiltade detaljer på bröstet och ärmarna. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Ljusblå dunjacka från Fjällräven - Säljer min jätte mysiga fjällräven jacka som är som ny❤️❤️Man håller sig riktigt varm och fryser inte i det kalla vintervädret! postar samma dag eller dagen efter köpet. Skriv om frågor eller egna bilder ❤️(har lappar och kvitto)
Beige cropped trenchcoat med knappar - Snygg trenchoat från pull and bear
Patagonia  -  Sälja min killes jättesnygga populära väst för att han inte använder den mer och har växt ut den Det är i storlek medium, men passar också L och smal beroende på hur man vill att den ska sitta. Nypris är 1500
Beige teddyjacka med dragkedja - Super fin jacka från Zara🫶🏻