Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Regnjacka - Regnjacka i ett tunnt material.  Storlek M
Regnjacka - Super fräsch Regnjacka  använd några gånger storlek  säljs för 250kr
Regnjacka  - - använd 2 gånger - som ny
Regnjacka - En jättefin Galvin Green regnjacka med kvalité av högsta skick. Storlek 158-164, passar en XS. Inköpspris 1200 ;) mitt pris 349:-
Regnjacka - En regnjacka som jag inte längre använder. Inga defekter. Den är skrynklig för att den har legat undan.13/14 år.
Regnjacka - Rosa regnjacka från Tribute med huva och reflexdetaljer på ärmar och rygg. Jackan är vattentät och har dragkedja framtill med skyddande vindslå. Perfekt för regniga dagar och har en skön passform för lek utomhus. Jackan har sina skavanker men fyller fortfarande sin funktion.
Regnjacka med stil
Regnjacka med stil - 89 Regnjacka med stil - 90 Regnjacka med stil - 91

Regnjacka med stil

Storlek: M
Kategori: Jackor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En regnjacka från Pull&Bear, använt max 2-3 gånger. Det är en regnjacka som också är väldigt snygg. Köparen står för frakt kostnad.

Frida Ivarsson
Frida Ivarsson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla