Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Regnkläder  - Jätte bra skydd från reng
Regnkläder - Regnjacka och byxor tillsammans i samma storlek: 38. Mycket bra skick
Regnkläder - Regnkläder barn
Regnkläder - Regnkläder i bra skick. Ett par 80 sek. Didriksons str 90 Pax 122-128
Regnkläder - Blåa regnkläder i bra använt skick. Fothällor som behöver bytas ut om man vill. Storlek 98.
  Regnkläder - Den är i bra skick
Regnkläder barn - Barn regnkläder
Regnkläder set
Regnkläder set - 89 Regnkläder set - 90 Regnkläder set - 91 Regnkläder set - 92 Regnkläder set - 93

Regnkläder set

Storlek: 40
Kategori: Jackor
Färg: Svart

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Regnkläder från Didrikssons i storlek 40. Använda men hittar inga skavanker på dessa. Byxorna är använda typ 2-3 gånger.

Emma
Emma
(23)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Långklänning  - Korallfärgad långklänning i chiffongliknande material. Hittar ej storlek med skulle säga S. Uppsydd för att passa mig, är 160 cm och har haft klackar när jag använt den. Använd 2 ggr.
Svart klänning  - Supersnygg klänning i storlek M. Använd men utan anmärkningar. Från size & needle
Orange maxiklänning - En orange klänning som man knyter vid axlarna. Klänningen är i en A-linjeform och har en elastisk midja. Storlek 14 eller 40. Mycket stretchig upptill
Nike T-shirt storlek s - Svart t-shirt med en stor vit Nike-logga med rosa och svarta detaljer. T-shirten har en V-ringning.
T-shirt från monki - Snygg rosa t-shirt med ribbstickning. T-shirten har en rund halsringning och korta ärmar. Den är i en mjuk och bekväm kvalitet. storlek M
Linne h&m - En vit tanktop med spetsdetaljer vid halsringningen. Storlek m
Träningsshorts under armour - Snygga korta träningsshorts i korall/orange storlek S. Från Under armour. Shortsen har en resår i midjan och en dragsko för att justera passformen. De har även fickor på sidorna. Några små tråddragningar och fläckar som jag tror går bort i tvätten.
Svarta manchesterbyxor från Weekday - Säljer ett par svarta manchesterbyxor från Weekday. Byxorna har en dragkedja och knapp framtill och är tillverkade i ett mjukt manchestermaterial. Perfekta för en stilren look. Viss slitning ner till vid byxbenen. Se sista bilden.
Svart croppad tröja från NA-KD - Säljer en stilren svart croppad tröja från NA-KD. Tröjan har långa ärmar och en hög halsringning, perfekt för en trendig look. Passar bra till både jeans och kjol. Perfekt för höst och vår! Mesh nertill på framsidan av tröjan.
Liknande annonser
Visa alla