Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå kavaj  - Fin kavaj från Lindex. Obetydligt använd storlek 146-152 som kan jämföras med en s eller xs
Grå kavaj  - Grå kavaj från H&M, sitter lite oversize på mig som normalt bär st S/M. Använd få gånger och är i mycket bra skick
Grå kavaj - Skitcool grå kavaj som passar perfekt till både jacka i vardagen eller till utekvällen!
Grå kavaj från BikBok - Säljer en grå kavaj/jacka/kofta från BikBok i storlek XS. Kavajen har en enkel knäppning framtill och är tillverkad i ett mjukt material, en tjockare kofta. Supersnygg nu till våren!🤗 Använd några gånger, den är i superbra skick
Grå kavaj - Cool kavaj som jag nu måste sälja vidare då den var för liten för mig😔Storlek S och sitter mer som en XS-S i ärmarna. Från forever 21 men köpt på sellpy så använd men i gott skick. Kontakta om du är intresserad eller har övriga frågor  🙏
Grå kavaj - Hör av dig för frågor!
Grå kavaj från H&M, storlek XL - Snygg grå kavaj från H&M i storlek XL. Klassisk modell med två framfickor och smal krage. Kavajen har en stilren, rak passform och är tillverkad i ett mjukt, lätt material med slät insida. Snygg att ha som jacka/för att bli lite mer uppklädd på en utekväll 🌟
Grå kavaj med knappar - Snygg grå kavaj i ull med stora knappar fram och på ärmarna. för höst och vår, med en stilren look som passar både till vardags och fest. Två fickor fram för extra stil och funktionalitet.
Grå Kavaj
Grå Kavaj - 89 Grå Kavaj - 90 Grå Kavaj - 91

Grå Kavaj

Storlek: S-L
Kategori: Jackor
Färg: Grå

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Grå kavaj från bläck. Storlek står inte men men sitter snyggt overaize på mig som är strl. S och 170cm. Säljer för att den tyvärr inte kommer till användning, nyskick.

Nikita Cardozo
Nikita Cardozo
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler cardigan  - Svart kofta från Moncler med quiltad front och två fickor. Långärmad med rund hals och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade partier och syntet på framsidan. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Mörkblå quiltad jacka - Säljer en mörkblå quiltad jacka med tryckknappar framtill från Nelly, perfekt till våren
Grön trenchcoat från Bershka - Säljer en snygg trenchcoat från Bershka med bred krage, knytskärp i midjan och dubbla knappar framtill. Använd två gånger så nyskick! Perfekt för vår och höst.
Svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Säljer en svart vinterjacka från Calvin Klein. Jag köpte den förra året och nu har jag vöxt ur den. Den är knappast använd så den är i fint skick. Det är storlek xs men den är ganska liten i storleken. Hör av er om ni har frågor. Den kostade ca 1 600 kr när vi köpte den.
Beige trenchcoat från H&M med bälte - Stilren beige trenchcoat från H&M med dubbelknäppning, bred krage och bälte i midjan. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och klassiska detaljer som axelklaff och slät finish. Perfekt för dig som gillar en tidlös look.