Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Riley jacka  - Jacka från Riley, i fint skick, storlek S (46), modellen är 174cm och 67kg. Pris 349kr, skriv vid fundering eller fråga 👀
Riley jacka  - Jack från Riley, i fint skick, storlek S (46), modellen är 174cm och 67kg, pris 349kr, skriv vid fundering eller fråga 👀
Riley jacka - Säljer nu denna unika goa Riley jackan i storlek m och färgen svart. Grymt skick och väldigt snygg på! Perfekt nu till vinterhalvåret och jackan är som ny! Inga hål eller fläckar då den är mycket sparsamt använd. Tveka inte vid minsta fråga eller fundering🤩
Svart jacka från Riley - Snygg svart/blå fieldjacka från Riley med dragkedja och knappar. Jackan har flera praktiska fickor och en hög krage. Perfekt för kyligare dagar. Hör av er vid frågor!👍
Mörkblå jacka från Riley - Säljer en riktigt fin mörkblå jacka från Riley. Den är i fint skick och perfekt till höst och vår. Jackan är i storlek 48, vilket är i kostymstorlek men motsvarar ungefär S/M. Priset är ej hugget i sten och om du har frågor är det bara att skriva.
Svart jacka med dragkedja från Riley - Säljer en svart jacka från Riley med klassisk krage och två bröstfickor med knappar. Jackan har dragkedja framtill och raka ärmar. Perfekt för en stilren look. Storlek 46.
Svart quiltad jacka från Riley - Säljer en svart quiltad jacka från Riley med snygg krage och knappdetaljer. Jackan har dragkedja och tryckknappar framtill, samt fickor med dragkedja och lock. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lätt jacka till vardags.
Riley jacka - Säljer min gamla Riley jacka då den har blivit för liten, som man kan se. Den är i mycket gott skick och har inte använts mer än en handfull gånger. Säljer den för 600kr då jag köpte den i butik för ca 1200kr. Hör av er om ni har minsta funderingar!
Riley jacka
Riley jacka - 89 Riley jacka - 90 Riley jacka - 91 Riley jacka - 92

Riley jacka

Storlek: 44
Kategori: Jackor
Märke: Riley
Färg: Svart

699 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Knappt använd riley jacka, herr modell men jag har provat den som dam också. Skitsnygg svart med dragkedja. Nypris 1599 :-

Julia
Julia
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka från Zara  - Snygg grön jeansjacka från Zara, passar perfekt till alla outfits. Storlek S ❣️
Trenchcoat - Jättefin trenchcoat från H&M, knappt använd! Perfekt inför våren🌸🌸
Svart teddyjacka från Moncler - Snygg svart teddyjacka från Moncler med dragkedja framtill och diskret logga på ärmen. Jackan har en klassisk passform och är tillverkad i mjukt material med quiltade detaljer på bröstet och ärmarna. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Moncler cardigan  - Skick: 9.5/10
Marinblå overshirt Stone Island - Säljer en svart overshirt från Stone Island med klassisk patch på ärmen. Jackan har två bröstfickor, dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager och streetwear-stil. Hör av dig vid frågor elr liknande!
Meotine Jacka - Jättefin jacka från Meotine, aldrig använd med prislapp kvar. Storlek XS/S, nypris 3500kr. Pris går att diskutera vid snabb affär. Kan mötas upp, med tanke på dyr vara (dock nära där jag bor). Överenskommelse sker innan köp! Säljer för 2800kr! Inte annonspriset
Bomberjacka - Grön bomberjacka från Zara💚kommer inte till användning