Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rock herr  - Rock från Han Kjøbenhavn! Mycket bra skick, 70% ull.
Rock and blue vinterjacka - Rock an blue marin blå jacka med äkta päls. Storlek 42 men den är mindre i storleken.
Rock  - En väldigt fin rock i nyskick. Storlek 46.
Cavaliere rock  - Säljer denna snygga cavaliere rocken då jag inte använder samt användt den sen jag köpte de. Den är i 10/10 i kvalite samt att den använts max fem gånger så varan är som ny. Pris kan diskuteras! Hör av dig vid frågor och funderingar
Vinterjacka - Säljer höst jacka men är väldigt varm så den funkar även att ha på vintern. Köpt på H&M för 600kr ny pris har endast använt den 3 gånger och den är helt som ny. Om frågor eller fler bilder önskas så är det bara att skriva!😊
Rock, vinterjacka
Rock, vinterjacka - 89 Rock, vinterjacka - 90 Rock, vinterjacka - 91

Rock, vinterjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Volt
Färg: Marinblå

499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna snygga och unika rock, den är något kortare än en vanlig i modellen. Storlek M Skick 8/10 sparsamt använd Köpt på Volt, osäker på märke

Jacob Ekengren
Jacob Ekengren
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och ärmar i mjuk bomull. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och en klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och bekväm jacka till vardags.
Kort trenchcoat  - Grön trenchcoat från hm
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Mysig vit teddyjacka med svarta knappar och kontrasterande svarta kanter. perfekt för att hålla värmen under höst och vinter. Enkel att styla till både jeans och kjol.
Svart cape kappa - Stilren svart cape-kappa med vida ärmar och knytskärp i midjan. Hög krage med knappstängning framtill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och elegant look. Väldigt skön och passar alla outfits.
Svart Define jacka från Lululemon - Snygg svart vindjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, samt hög krage. Tillverkad i ett stretchigt syntetmaterial som passar perfekt till träning eller vardagsoutfits. Size 2
jacka - snygg jacka från hm som kommit till ganska mycket användning men inga direkta defekter! skriv för fler bilder💞💞