Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Kappa från mango i S
Kappa från mango i S - 89 Kappa från mango i S - 90 Kappa från mango i S - 91

Kappa från mango i S

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Mango
Färg: Beige

850 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Finaste kappan!! Köpt för mindre än ett år sedan och kostade 2000 kr på Mango. Använd ett fåtal gånger, som nyskick. Storlek S. Kappan är beige och knapparna är i guld

Lisa
Lisa
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kappa mango beige strl S - Superfin kappa i wool blend från Mango. Sparsamt använd, perfekt till höst/vinter/vår! Storlek S, passar även M.
Kappa Mango - Beige/grå oversized kappa från Mango i storlek S. Passar nog även M. Inga defekter eller missfärgningar
Mango Kappa Beige - En beige/camel färgad kappa köpt från Mango i strl S, skulle allmänt säga att den passar XS-M beroende på passform💞
Kappa från Mango - Kappa från Mango. Inga defeter men hade behövt en kemtvätt. Storlek M men passar mig som normalt är storlek S. Den sitter väldigt fint och figursytt på kroppen!
Kappa mango - Varm ull kappa från mango storlek S använd fåtal gånger
Beige kappa från Mango - Säljer en superfin beige kappa från Mango i mycket bra skick. Den har ett bälte i midjan och knappar framtill. Perfekt för höst och vår! Storleken är dam xs och den är långärmad. Passar både till vardags och lite finare tillfällen.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
J.Lindeberg Cardigan  - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Grön camo overshirt med knappar - Snygg militärgrön overshirt i camomönster med två bröstfickor och knäppning framtill. Jackan är i bomull och har en avslappnad passform, perfekt att slänga över en hoodie. Långärmad och med klassisk krage. Funkar perfekt för sena sommarkvällar samt utgångar. Jackan är i 9/10 skick och säljs inte längre på hemsidor.
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.