Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Rock and blue
Rock and blue  - 89 Rock and blue  - 90 Rock and blue  - 91

Rock and blue

Storlek: 34
Kategori: Jackor

900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljs i befintlig skick, den är en lite äldre model, färgen har börjat gå bort lite då menar jag att den är lite blek men inget som påverkar funktionen eller som syns väldigt mycket. Äkta päls

Theresa
Theresa
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå Rock and Blue jacka - Rock and Blue jacka i färgen Sky (ljusblå) i modellen Zora. Storlek 34. Använt skick med bland annat märken i kragen, därav priset.
Rock and Blue - Säljer min fina Rock And Blue jacka då den inte kommer till användning längre, den är använd 1 vinter och är fortfarande i bra skick, äkta päls på luvan och väldigt varm!
Rock and Blue vinter jacka - Jätte skön min favo jacka. Rock and blue jacka med päls. Köpte den för 3,700kr och säljer den för 600kr. Säljer den för vill köpa en annan jacka. Pris kan diskuteras🤍 Skriv om ni är intresserade🫶🏽🫶🏽🫶🏽
Rock And Blue Jacka - Heeej! Säljer denna jättesnygga jackan i märket Rock and Blue. Köpte den på Bubbleroom för 2499kr och har bara använt den under en vinter så den är i bra skick då jag använt den sparsamt. Den är superskön och varm. Vid snabb affär 600kr inklusive frakt. Kan skicka fler bilder om du skriver privat. (De två första bilderna är lånade)
Rock and blue jacka - Jätte fin jacka men säljer för vill inte ha samma jacka två vintrar. Pris kan diskuteras.
rock and blue - knappt använd 🩷 - skriv om du är intresserad!
Rock & Blue - I mycket gott skick
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har stickade svarta ärmar och klassisk Moncler-logga på armen. Materialet är en mix av dun och polyester, vilket gör den både varm och snygg. Perfekt för dig som vill ha en stilren jacka med exklusiv känsla. Pris kan diskuteras vid snabbaffär.
Marinblå vindjacka från Moncler - Snygg marinblå vindjacka från Moncler med huva och vit-röd rand på huvan. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och Moncler-logga på ärmen. Tillverkad i lätt polyester, perfekt för blåsiga dagar.