Alla kategorier > Jackor
Ljusblå dunväst från Zara
Ljusblå dunväst från Zara - 89

Ljusblå dunväst från Zara

Storlek: 9-10år
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Blå

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en superfin ljusblå dunväst från Zara. Den har en quiltad design och dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager under höst och vår. Västen är i bra skick och väldigt bekväm att ha på sig. Passar perfekt för en casual look eller när du vill hålla dig varm utan att kompromissa med stilen.

Maria
Maria
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljusblå dunväst - Ljusblå dunväst från BikBok i storlek Xs. Aldrig använd.
Mörkblå lång dunväst från Zara - Säljer en mörkblå lång dunväst från Zara med huva och dragkedja hela vägen. Västen har praktiska fickor med dragkedja och snygga guldfärgade detaljer. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt när det är kyligt ute. Passar dig som gillar en loose och chill stil.
Ljusblå jeansjacka från Zara - Säljer en ljusblå jeansjacka från Zara med oversized passform. Jackan har stora fickor framtill, klassisk krage och knappar längs hela framsidan. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Ljusblå jeansjacka från Zara - Snygg ljusblå jeansjacka från Zara med klassisk passform. Jackan har två bröstfickor med knappar, silverfärgade detaljer och långa ärmar. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Ljusblå jeansjacka från Zara - Snygg ljusblå jeansjacka från Zara med klassisk krage, knappar framtill och två bröstfickor med lock. Jackan har slitna detaljer vid krage och ärmslut! Jackan är i ett jätte fint skick, om du har några fler frågor är de bara att skriva🫶
Ljusblå jeansjacka från Zara - Säljer en jättetrendig ljusblå jeansjacka från Zara❣️storlek xs men skulle också kunna vara xss🩷🩷väldigt bra skick då den bara andvänts ett fåtal gånger💕tryck gärna på föreslå pris!!
Ljusblå jeansjacka från ZARA - Snygg ljusblå jeansjacka från ZARA
Ljusblå kappa från ZARA - Säljer en ljusblå kort kappa från ZARA med klassisk krage och två stora fickor framtill. Jackan har tryckknappar och är croppad i modellen. Perfekt inför vår och höst, enkel att matcha till olika outfits. Den har använts max 2 gånger och är inte min stil längre men är super söt!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jacka zara  - Vårjacka quiltad från zara. Med dragkedja. Banden längst ner kan man dra i för att jackan ska sitta tajtare nedtill🩷
Svart cape kappa - Stilren svart cape-kappa med vida ärmar och knytskärp i midjan. Hög krage med knappstängning framtill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och elegant look. Väldigt skön och passar alla outfits.
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och ärmar i mjuk bomull. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och en klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och bekväm jacka till vardags.
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰
Moncler Cardigan olivgrön - Säljer en sjukt fet moncler cardigan som passar perfekt under lite skyligare tider. Den är i extremt bra skick, iprincip ny. Skriv vid minsta fråga! 175 cm lång på bilden.  Jag skulle säga att den passar någon som är 165-176
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Mysig vit teddyjacka med svarta knappar och kontrasterande svarta kanter. perfekt för att hålla värmen under höst och vinter. Enkel att styla till både jeans och kjol.
Pufferjacka från design by Amor (Cedrico liknande) -  Riktigt fin och fluffig jacka i storlek S. Tycker att den passar perfekt men säljer pga jag råkade köpa 2 st och inte hann returnera. Helt oanvänd. kommer med prislapp. Väldigt mörk blå och liknar exakt Cedrico jackan med designen och den stora luvan. Skriv gärna fragor!