Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Röd skjortjacka Zara
Röd skjortjacka Zara - 89 Röd skjortjacka Zara - 90 Röd skjortjacka Zara - 91

Röd skjortjacka Zara

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Zara

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En röd skjortjacka från Zara. Använd men i bra skick! Mottagare står för frakten (vid köp av fler plagg, kan fraktkostnaden minska!)

MatildaSjoberg
MatildaSjoberg
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Skjortjacka - Zara - Säljer en beige/ljusgrå overshirt från Zara. Modellen är varm, mjuk och perfekt som både jacka och skjorta. Den har fyra fickor: två stora bröstfickor med lock och knappar samt två sidfickor som är diskreta och praktiska.  Overshirten har en lätt oversized passform, rak modell och tryckknappar framtill. Passar både till vardag och lager-på-lager. Rosa - grå färg  Skick: Mycket fint skick, sparsamt använd. Storlek: XS
Skjortjacka från Zara  - Storlek M men passar även S, oversized.  Beige med svarta knappar. Använd fåtal gånger.
Rutig grön skjortjacka från Zara - Säljer en snygg rutig overshirt från Zara i grönt och vitt. Jackan har långa ärmar och knappar framtill samt två bröstfickor med lock. Ullblandning så känns som att ha på sig en mysig filt! Storlek XS men skulle säga att den passar XXS-M beroende på passform 💚 Nypris: ca 699kr 🌟 Pris kan diskuteras
Röd rutig skjortjacka från hm - En skjortjacka som är röd som man kan ha som jacka, kofta och tröja 🥰 i mycket bra skick och finns inte kvar att köpa på hm ❤️ i storlek 34
Zara skjort jacka - Helt oanvänd
Röd kavaj från ZARA - Säljer en snygg röd kavaj från ZARA i storlek S. Kavajen har lång ärm, två fickor framtill och en klassisk krage. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst med en pop av färg.
Skjortjacka Zara - Skjortjacka strl S Zara mycket lite använd. Mycket bra skick
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
SÖKER!💕 Beige och marinblå jacka från Zara - Söker denna trench coattt🫶🏻💕 pris kan diskuteras🫂🫶🏻
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️