Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kort kappa - Så fin unik jacka från Marc O’Polo i åskmolnsblå färg. Fick den av mamma då hon inte använt den så mycket men nu är det dags att rensa garderoben lite så den får användning av nån annan💞Storlek 36 men passar också mig som har 34
Mörkblå kort kappa - Säljer min sååå snygga mörklblåa korta kappa i ullmix.💘Den är den perfekta mörkblå som inte blir för lila eller blå. Kappan är använd men den har inga defekter och är i perfekt skick. Storlek 34. Skriv för fler bilder💓
Kort kappa - Så snygg jacka från Design by Si som jag säljer då den tyvärr inte kommer till användning!! Är använd men är i bra skick 💓🫶
Kort kappa - Superfin ljusblå kort kappa, köpt på second hand💙💙💙 perfekt som vårjacka!!!har luva (se bild två)
Kort kappa - Helt oanvänd kappa ifrån nakd💕nypris 999
Kort kappa - Skitcool kavaj/kappa i ett rutigt mönster från HM!! Den är i storlek 36 men skulle säga att den passar perfekt till 34 med! Perfekt nu till våren! Den är grå/blå och vit i mönstret!
Kort kappa  - Så snygg kappa perfekt till våren. Säljer då den är något liten. Ordinarie pris 600. Skriv för fler bilder eller frågor💓
Kortare kappa från H&M
Kortare kappa från H&M - 89 Kortare kappa från H&M - 90 Kortare kappa från H&M - 91

Kortare kappa från H&M

Storlek: S/36
Kategori: Jackor
Färg: Blå

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Babyblå, skimrig kappa från H&M. Sparsamt använd. Storlek s.

Linnea Balkander
Linnea Balkander
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jacka Zara  - En trendig grön jacka från Zara som inte säljs längre med unika virkade detaljer och tofsar i vitt längs nederkant och ärmslut. Jackan har knappar är i super skick
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar, rund halsringning och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och modern look med exklusiv känsla.
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Grå croppad kavaj/bolero med stora knappar - Säljer en grå croppad kavaj/jacka/bolero som har trekvartsärm och en strukturerad krage som ger en unik look.
Brun/beige kappa  - Brun/beige kappa från Gina tricot!! Hur fin som helst har bara för många liknande🙌färgen görs mest rättvisa på första bilden🪽
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.