Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Mocka Jackor
Mocka Jackor  - 89 Mocka Jackor  - 90 Mocka Jackor  - 91

Mocka Jackor

Storlek: S/M
Kategori: Jackor

300 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Tre stycken jätte fina mocka jackor. Har använt några gånger, och känner att någon annan kan ha mer utnyttjande till de! Köptes i London. 300kr st, pris kan diskuteras. :)

A3
A3
(1)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Tröja  - En Basic rosa ish långärmad tröja, köpte i London förra året! <33
Adidas Träningströja  - En Adidas träningströja, köpt men aldrig använts. <33
Bumulls tröja  - En tröja köpt på Shein använde mycket i gymnasiet. Använder ej mer. <3
Vans tröja  - En vanströja använd fåtal gånger.  <333
Linnebyxor och skjorta  - Linne sett, aldrig använt. Köpt på Shein.
Tröjor  - Två ” Skims ” Liknade tröjor från Shein. Super fina och mjuka.
 Hoodrich  - En Hoodrich Hoddie, fick den men aldrig använt. Super fin o mjuk. Har även en dragkedja där framme!
Linnebyxor  - Linnebyxor från Designbysi, aldrig använt de. Köpt men endast legat i garderoben.
Tymo Ring - Detta är en plattång, som jag har använt max 3-4 gånger. Har ingen användning av den, men den är super bra för med lite tjockare hår då den plattar håret med ett drag. Den kommer med en dustbag också! 💕
Gant Hoddie - En gammal Gant Hoddie, använde långt tag sen. Och behöver ej mer.
Liknande annonser
Visa alla