Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Fluff jacka!! - Jättesnygg fluffig jacka💓💓vet inte märke
Fluffig jacka - Svart fluffig jacka ifrån Only
Fluffig jacka  - Svart fluffig jacka som är i bra skick. Passar bra till det kalla vädret och är så mysig
Fluffig jacka - Säljer en fluffig jacka från Vero Moda i storlek S. Fluffet på jackan har hållt sig fint och är i bra skick men det är ett hål i fickan så därav priset
Fluffig jacka - Svart fluffig och mjuk jacka från Vero Moda i storlek M.
Fluffig jacka - En så så fin och mysig jacka/kavaj form! Så fin att lagra med en mysig tröja! Ganska gammal så därav priset😍😍😍💕
Fluffig jacka  - supermysig jacka som jag har köpt här på plick, säljer endast då den inte passar över min byst, jackan är från VERO MODA och är i storlek M, den har fickor, luva och stängs med knappar, säljer för 90kr + frakt, skriv vid frågor🫶🏻
Fluffig jacka  - Fluffig jacka från H&m, stl 36 men sitter  mer som en 40. Använd men bra skick
Fluffig jacka
Fluffig jacka  - 89 Fluffig jacka  - 90

Fluffig jacka

Storlek: S/M
Kategori: Jackor
Färg: Svart

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min fluffiga jacka från Dennis Maglic. Använd några fåtal gånger och är i storlek s/m.

Sofia Löfblad
Sofia Löfblad
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka från Zara  - Snygg grön jeansjacka från Zara, passar perfekt till alla outfits. Storlek S ❣️
Svart teddyjacka från Moncler - Snygg svart teddyjacka från Moncler med dragkedja framtill och diskret logga på ärmen. Jackan har en klassisk passform och är tillverkad i mjukt material med quiltade detaljer på bröstet och ärmarna. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Meotine Jacka - Jättefin jacka från Meotine, aldrig använd med prislapp kvar. Storlek XS/S, nypris 3500kr. Pris går att diskutera vid snabb affär. Kan mötas upp, med tanke på dyr vara (dock nära där jag bor). Överenskommelse sker innan köp! Säljer för 2800kr! Inte annonspriset
Marinblå overshirt Stone Island - Säljer en svart overshirt från Stone Island med klassisk patch på ärmen. Jackan har två bröstfickor, dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager och streetwear-stil. Hör av dig vid frågor elr liknande!
Patagonia  -  Sälja min killes jättesnygga populära väst för att han inte använder den mer och har växt ut den Det är i storlek medium, men passar också L och smal beroende på hur man vill att den ska sitta. Nypris är 1500
Ljusblå dunjacka från Fjällräven - Säljer min jätte mysiga fjällräven jacka som är som ny❤️❤️Man håller sig riktigt varm och fryser inte i det kalla vintervädret! postar samma dag eller dagen efter köpet. Skriv om frågor eller egna bilder ❤️(har lappar och kvitto)
Moncler cardigan  - Skick: 9.5/10
Beige teddyjacka från Patagonia - Mysig beige teddyjacka från Patagonia med marinblå detaljer och dragkedjor. Jackan har hög krage, tre fickor med dragkedja och röd zip-puller. Perfekt för kalla dagar och ger en avslappnad, trendig look.