Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart pufferjacka från NVLTY - Snygg svart pufferjacka från NVLTY med färgglada stänkdetaljer. Jackan har en huva och dragkedja framtill. Perfekt för kyliga dagar.
Svart pufferjacka från NVLTY med färgstänk - Säljer en svart pufferjacka från NVLTY med coola färgstänk i vitt, blått och rött. Jackan har huva, dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik look under kalla dagar.
Svart pufferjacka från NVLTY med färgstänk - Svart pufferjacka från NVLTY med coola färgstänk i blått, vitt och rosa. Jackan har huva, dragkedja framtill och en patch med NVLTY på ärmen. Perfekt för dig som gillar streetstyle och vill sticka ut lite extra under kalla dagar. Kom dm för mer bilder! Pris går att diskuteras!
Svart pufferjacka från NVLTY - Säljer en svart pufferjacka från NVLTY med hög krage och vattenavvisande material. Jackan har en rejäl dragkedja framtill, breda quiltade sektioner och en loose passform som ger en cool och modern look. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla stilen.
Svart pufferjacka med färgstänk NVLTY - Svart pufferjacka från NVLTY i storlek S med coola färgstänk i vitt, blått och rosa. Jackan har huva, två dragkedjeförsedda fickor och ett stort NVLTY-märke på ärmen. Perfekt för dig som gillar streetstyle och vill sticka ut i vinter.
Svart lång pufferjacka från NVLTY - Svart lång pufferjacka från NVLTY med färgglada prickar i blått, rosa och vitt. Jackan har huva, dragkedja och knappar framtill samt elastiska muddar vid ärmslut. Perfekt för kalla dagar och har en cool streetstil-vibe.
Svart pufferjacka från NVLTY - Säljer en svart pufferjacka från NVLTY i herrstorlek L. Perfekt för kalla dagar med sin tjocka vaddering och höga krage. Den har också en justerbar huva för extra skydd mot väder och vind. Topp skick och använd ca 1-2 gånger då min bror har gått ner i vikt så den är för stor för han. PRIS KAN DISKUTERAS VID SNABB AFFÄR.
Svart pufferjacka från NVLTY - Säljer en svart pufferjacka från NVLTY i storlek M. Jackan har ett coolt färgstänk-mönster och är perfekt för kalla dagar. Den har en dragkedja framtill och praktiska fickor. Huvan är justerbar och jackan är i mycket bra skick. Perfekt för vintern!
Mörk blå/svart pufferjacka från NVLTY
Mörk blå/svart pufferjacka från NVLTY - 89 Mörk blå/svart pufferjacka från NVLTY - 90 Mörk blå/svart pufferjacka från NVLTY - 91 Mörk blå/svart pufferjacka från NVLTY - 92 Mörk blå/svart pufferjacka från NVLTY - 93

Mörk blå/svart pufferjacka från NVLTY

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart/mörkblå pufferjacka från NVLTY med coolt färgstänk-mönster i vitt och rosa. Jackan har en mysig huva och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar när du vill sticka ut lite extra. Den är i bra skick,jackan är mörkblå men ser ut som svart den är helt perfekt till vintern och kalla dagar inga problem med den alls, använd cirka 10 gånger för köpte ny inga problem med den skriv vid frågor eller funderingar

Mille
Mille
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Jätte fin skick / för att delta i tävlingen behöver ni följa på Plick och lika alla annonser i min profil/ vinaren dras 4 februari. Hör av er gärna för frågor
Mörkgrön vinterjacka  - Säljer min mörkgrön pufferjacka ifrån massimo dutti som jag köpte förra vintern som är i bra skick! Den är varm, skriv för mer bilder!
Massimo Dutti fieldjacket  - Massimo Dutti fieldjacket, ohffff vad clean. Den är fodrad inuti och har många fickor. Extremt clean jacka med många funktioner. Inga defekter förutom att en knapp saknas längst ned. Vilket inte märks eftersom man har en zipper också. Modellen är 180 cm 75 kg, och bär storlek M.
Quiltad vit jacka med knappar - Säljer en stilren quiltad vit jacka med svarta knappar och stora fickor framtill. Jackan har en boxig passform och är perfekt för dig som gillar en clean och modern look. Passar snyggt till jeans eller kjol och är lätt att matcha med olika outfits.