Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart jacka från Stradivarius - Snygg svart jacka från Stradivarius med knappar framtill. Jackan är använd men fortfarande bra skick och mjukt tyg.💕Perfekt för en stilren look.☺️
Svart jacka från Stradivarius - Svart mocka jacka med teddyfoder och teddydetaljer. Jackan är ifrån Stradivarius i storlek L men passar som en S💗
Svart höst jacka - Original pris 559kr❤️
Svart jacka 🖤 - Super tjusig svart jacka perfekt för antigen hösten eller våren! Köpt från Stradivarius storlek S  Använd ett par gånger. Material ull och mocka
Svart pilot jacka - Men teddyfoder. Köpt nyss säljer då den var för liten så den är inte använd. original pris 999
Svart jacka - Säljer en jacka med klassisk krage. Jackan har silverfärgade knappar framtill och en loose passform som sitter bra!
Svart jacka - En svart höst/vår jacka.
Svart Jacka  - Helt ny  jacka, den är i nyskick. Har endast legat i garderoben och aldrig används. Den är i st S.
Svart jacka
Svart jacka - 89 Svart jacka - 90

Svart jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Stradivarius
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart jacka från stradivarius inköpt på Zalando förra vintern men tyvärr inte kommit till användning. Pris kan diskuteras

Julia Kvist
Julia Kvist
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Beige stickad långklänning från ONLY - Mysig beige stickad långklänning från ONLY med rund hals, långa ärmar och knytskärp i midjan. Perfekt för dig som gillar en avslappnad men ändå stilren look. Använd 1 gång
Juicy Couture byxor  - Svarta mjukisbyxor med raka ben och resår i midjan samt dragsko. Byxorna har två stora fickor fram och två bakfickor med knapp. Perfekta för en chill och avslappnad stil. Mjukt material som känns skönt mot huden. Uppsydda så de passar mig som är 168.
Två små ljuslyktor i glas - Säljer två genomskinliga ljuslyktor i glas med dekorativt mönster. De har en rund form med stjärnliknande kanter och levereras i originalförpackning. Perfekta som dekoration eller för värmeljus.
Randiga mjuka loungewear-byxor - Säljer ett par superbekväma loungewear-byxor med svartvita smala ränder och dragsko i midjan. Byxorna har raka ben och är tillverkade i ett mjukt, stretchigt material som passar perfekt för chill dagar hemma.
Vita cykelbyxor  - Säljer ett par vita shorts med hög midja och längre ben. De är tillverkade i mjuk bomull och har en enkel, clean design utan synliga detaljer eller fickor. Perfekta för varma dagar och en avslappnad stil.
Svart t-shirt med rosettdetalj - Snygg svart t-shirt med en stor dekorativ rosett framtill i matchande tyg. T-shirten har klassisk passform och rund halsringning. Perfekt för dig som vill ha en enkel men ändå unik look.
Svart oneshoulder klänning med volang - Säljer en svart oneshoulder klänning med volangdetalj längs urringningen och smalt axelband på ena sidan. Klänningen har en rak passform och är perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look. Materialet känns mjukt och följsamt.
Ljusrosa långklänning Boohoo - Söt ljusrosa långklänning från Boohoo med broderade blommor och smala axelband som knyts upptill. Klänningen har v-ringning och resår i midjan för en bekväm passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Liknande annonser
Visa alla