Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Polo jacka  - Snygg svart dunjacka från Ralph Lauren med huva och dragkedja. Jackan har långa ärmar och två praktiska fickor med dragkedja. Perfekt för kyliga dagar. Pris kan diskuteras!!!
Polo jacka - Poli club jacka
Polo club jacka - Säljer min jacka då jag skaffat en ny. Det finns även päls till jackan som man kan välja om man vill ha eller inte. Ny pris ca 1200.
polo club jacka - säljer min polo club jacka. den är i jätte bra skick. pris går att diskutera💞
Polo club jacka - Säljer min jacka pga för liten den är storlek 130 finns att hämtas i bredsand i Sundsvall!
Polo club jacka  - Polo club jacka i Stl 12 år, väldigt fint skick förutom sömnen som gått upp på båda ärmarna ( bild 3) lätt att sy ihop själv. Annars finns det inga skador eller brister.
Polo jacka - Säljer min polo jacka i storlek S men funkar också att ha som M, den är i nyskick (använt några gånger) säljer den för 350kr pris kan diskuteras
Polo jacka - En jacka från polo club. Haft runt 1 år  säljer för att den är för liten för min lillasyster. Kan vara till båda killa och tjejer.
Jonna Nordström

Polo jacka

Storlek: S/xs
Kategori: Jackor

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en helt ny polo jacka som jag precis fick hem men som var förliten😭❤️ perfekt nu t hösten 🫶🏼

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka med detaljer - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade detaljer och tofsar i beige längs ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som vill sticka ut med en bohemisk touch. Materialet känns som bomull och passformen är loose.
Twist Jacka - Säljer min så coola och unika jacka från Twist! (Jackan är slutsåld på hemsida) Priset är dikuter bart
Moncler cardigan - Jag säljer en snygg moncler cardigan som har söm som gått upp lite som man ser på bilden. Annars är det inga andra defekter. Den kostar 9500.
Svart pufferjacka från Colmar - ättefint skick – inga skador, inga fläckar. Varm, gosig och perfekt nu till vintern 🤍 Köpt för ca 5000 kr Endast använd ett fåtal gånger förra vintern🥰  📦 Skickas snabbt och välpackat 💌 💬 Hör gärna av dig om du vill ha fler bilder eller mått!
Mörkblå Define jacka från Lululemon - Säljer pga av jag fick en set, som inte passar mig. Kan tänka mig byta med nån som har storlek 8. Säljer matchande leggings oxå💙
Teddy väst - Super snygg och trendig teddyväst. Säljer för att jag har två st. Så denna är till och med kvar i förpackningen. Slutsåld på hemsidan. Alltså helt ny! Postar snabbt! Skriv för frågor ❤️
Patagonia fleecejacka - Intressekoll på min fina Patagonia fleecejacka i fint skick.