Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart dunjacka från Sail Racing - Säljer en svart dunjacka från Sail Racing i mycket bra skick. Jackan har en stilren design med dragkedja och logotypdetaljer på bröstet och ärmen. Perfekt för kalla vinterdagar med sin varma och bekväma passform. Passar både till vardags och mer äventyrliga aktiviteter.
Svart dunjacka från sail Racing - Svart dunjacka från sail Racing med huva och flera praktiska fickor med dragkedja. Jackan är quiltad och har en clean look med logga på bröstet. Fodrad med Allied Feather + Down, 500 FP. Perfekt för kalla dagar och har lång ärm.
Svart dunjacka från Sail Racing - Svart dunjacka från Sail Racing med huva och två bröstfickor med dragkedja. Jackan har broderad logga på bröstet och quiltad design. Materialet är polyester och dun, perfekt för kalla dagar. Snygg och stilren look med lång ärm och normal passform.
Svart dunjacka från Sail Racing - Snygg svart dunjacka från Sail Racing med dragkedja och logotyp på bröstet. Jackan har en pufferdesign och är perfekt för kyligare väder. Den har långa ärmar och en praktisk huva.
Svart dunjacka från Sail Racing - Svart dunjacka från Sail Racing med broderad logga och detaljer på ärmen. Jackan har en hög krage och dragkedja framtill.
Svart dunjacka från Sail Racing - NY PRIS 4200! Säljer en svart vinterjacka från Sail Racing med coola loggor på ärmen och bröstet. Jackan har en praktisk dragkedja och en skön huva för extra värme. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla stilen. Väldigt varm. Använd fåtal gånger
Svart dunjacka från Sail Racing - Säljer en svart dunjacka från Sail Racing. Den är perfekt för kalla dagar med sin varma och vadderade design. Jackan har en dragkedja framtill och en praktisk huva. Den är i bra skick och redo för nya äventyr! Pris kan diskuteras skric för fler frågo
Svart dunjacka från sail racing  - Säljer en svart dunjacka från sail racing  med huva och dragkedja framtill. Jackan har lång ärm och diskret logga på bröstet samt ärmen. Perfekt för kyliga dagar.  Säljer den för lågt pris eftersom det är för liten
Svart dunjacka från Sail Racing
Svart dunjacka från Sail Racing - 0 Svart dunjacka från Sail Racing - 1 Svart dunjacka från Sail Racing - 2

Svart dunjacka från Sail Racing

Storlek: 152
Kategori: Jackor
Märke: Sail Racing
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart dunjacka från Sail Racing med huva och två bröstfickor med dragkedja. Jackan har quiltad insida, hög krage och logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en clean, sportig look.

Arvid
Arvid
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart hoodie från Lacoste med logga - Snygg svart hoodie från Lacoste med den klassiska gröna krokodilloggan och texten 'LACOSTE' broderad på bröstet. Hoodien har huva och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha en stilren look.
Ljusblå fleecejacka Sail Racing - Ljusblå cardiganjacka från Sail Racing i mjuk fleece. Jackan har hel dragkedja, hög krage och en bröstficka med dragkedja. Diskret logga på bröstet och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager-på-lager och chill dagar.
Rutig halsduk från Burberry - Snygg halsduk från Burberry i klassiskt rutigt mönster med beige, svart, brunt och rött. Halsduken har fransar i ändarna och Burberrys logga broderad på ena sidan. Tillverkad i mjukt material som känns lyxigt och stilrent.
Blå slim fit jeans från Tiger of Sweden - Säljer ett par blå slim fit jeans från Nudie Jeans med klassisk femficksdesign och snygga slitningar på låren. Jeansen har kontrastsömmar och en brun patch bak i midjan. Materialet är denim med stretch för extra komfort. Använd bara fåtal gången, nypris ca 1400kr
Svart kavaj från Dressmann - Stilren svart kavaj från Dressmann med klassisk passform. Kavajen har två knappar framtill, tre fickor och är helfodrad med slät insida. Perfekt till kostymbyxor eller jeans för en mer avslappnad look.
Svarta klassiska kostymbyxor - Snygga svarta kostymbyxor med raka ben och pressveck. Byxorna har bälteshällor, sidofickor och bakfickor med minimalistisk design. Perfekta för en stilren och clean look. Materialet ser ut att vara en slät och mjuk blandning, troligen polyester eller ull.
Svart Essentials hoodie med huva - Snygg svart hoodie från Essentials med broderad logga på bröstet och ryggen. Klassisk oversized passform, stor huva och känguruficka framtill. Tillverkad i mjukt och tjockt material som känns riktigt skönt. Perfekt för en avslappnad streetwear-look.
Svarta träningsbyxor från Nike - Svarta träningsbyxor från Nike med elastisk midja och resår vid benslut. Byxorna har en vit Nike-logga på vänster lår och är tillverkade i ett lätt och smidigt material som passar perfekt för sport och träning.
Mörkblå Levi's jeans med raka ben slim fit - Säljer ett par mörkblå Levi's jeans med klassisk femficksmodell och raka ben. Jeansen har kontrastsömmar och en ikonisk läderpatch bak i midjan. Perfekta för dig som gillar tidlös och enkel stil.
Liknande annonser
Visa alla