Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Sail racing jacka strl m
Sail racing jacka strl m - 89 Sail racing jacka strl m - 90

Sail racing jacka strl m

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Sail Racing

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej jackan är ganska lång och tjock, varm till vintern. skriv via intresse

Najmahmed22
Najmahmed22
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sail racing jacka storlek M - Jackan Är i ett fint skick men har ett litet litet hål. Jag jackan passar storlek M
Sail Racing jacka M - Helt ny Sail Racing jacka i storlek M perfekt höst/vår jacka i perfekt skick
Sail racing jacka  - Jackan är i storlek medium och jag säljer den pga att den är för liten. Jackan är i ett mycket bra skick men har tyvärr inga kvitton till den.
 Sail Racing jacka  - Svart hybridjacka från Sail Racing med huva och dragkedja. Jackan har quiltad front och släta ärmar, samt diskret logga på bröstet. Materialmix med polyester och nylon ger en sportig vibe. Perfekt för dig som gillar stilren och funktionell design.
Sail racing jacka  - Skick 7/10 den är helt okej skick den håller dig varm och den är skön
Sail racing jacka - Vinter/vår jacka från sailracing. Säljer då jag vill ha en annan jacka, storlek M. Den är varm och skön men kan även användas i mars och april då de är lite varmare. Nypris runt 3500
Sail racing jacka - Helt ny
Sail Racing Jacka - En jacka från Sail Racing i bra skick, Har endast använt jackan under en vinter. Fungerar bra mot regn, Vind och snö den håller också värmen väldigt bra på vintern. Kan tänka mig att sänka priset vid snabb affär.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.
J Lindberg bailey field jacket - Säljer denna riktigt feta j Lindeberg field jacketen!⭐️fint skick, dock har en knapp lossnat och en annan gått sönder men märks ej!🙌Storlek L passar också M!⭐️NYPRIS = 4000kr! Hör gärna av er om ni har funderingar!👍
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Svart Moncler pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har stickade svarta ärmar och klassisk Moncler-logga på armen. Materialet är en mix av dun och polyester, vilket gör den både varm och snygg. Perfekt för dig som vill ha en stilren jacka med exklusiv känsla. Pris kan diskuteras vid snabbaffär.
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad kropp i polyester och stickade ärmar samt muddar. Moncler-logga på ärmen och två fickor med dragkedja. Perfekt för kyliga dagar.