Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sail racing jacka - hej säljer min sail racing jacka den är 9/10 skick bra för kalla dagar. Den är använd förra vintern bara. Prisen går o diskuteras Om ni har frågor tveka inte o fråga  💯
 Sail Racing jacka - Säljer denna sail racing jacka då jag vill köpa annan jacka, riktigt skön jacka när de lite kyligt ute, skyddar såklart mot regn de är väll använd men i bra skick litet hål bak i ryggen långt ner inte synligt samt ett litet hål på armen som är täkt med en svart lapp som inte syns😊
Sail Racing jacka - Svart dunjacka från Sail Racing med huva och dragkedja framtill. Fylld med dun och fjäder för extra värme, perfekt för kalla dagar. Storlek 176. Har bara använts några gånger, säljs pga för stor för mig. Nypris 3500kr.
Sail Racing jacka - Säljer en svart dunjacka från Sail Racing med huva och snygga loggor på bröstet och ärmen. Jackan har quiltad design, dragkedja framtill och två sidofickor. Perfekt för kalla dagar och riktigt clean look. Lite trasig vid armen och dragkedjan, dragkedjan har gåttt av men den medföljer med jackan, jackan går ej knäppa men den går att laga
Sail racing jacka  - Säljer min sail racing jacka som är perfekt till vinter då den är väldigt varm och skön, änvänd 2-3 gånger.Ny pris ligger på 3150kr så 1999 är ett väldigt bra pris. Priset är inte hugget i Sten så var inte rädd att skriva privat om fler bilder.
Sail racing jacka - Säljer en fet hyffsat tunn Sail Racing jacka perfekt till sena sommar/vårkvällar. (Passar perfekt till nån som är 155-170cm lång)
Sail racing jacka  - En svart sportigare jacka från sail racing, passar perfekt till vår och höst, en jacka man kan ha under en annan. Storlek M men passar även en S🥰 nypris 1999kr säljs för 500kr ( vid snabb försäljning 400kr)
Sail racing jacka  - Svart pufferjacka från Sail Racing med huva och två vertikala bröstfickor med dragkedja. Jackan har en stilren look med logga på bröstet och är perfekt för kalla dagar. Fylld med dun och har lång ärm samt hel dragkedja framtill.
Zeb Hellström
Zeb Hellström
Sail racing jacka
Sail racing jacka - 89 Sail racing jacka - 90

Sail racing jacka

Storlek: 150
Kategori: Jackor
Märke: Sail Racing
Färg: Svart

249 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En höst jacka i jätte bra skick passar dig som är mellan 145-155cm. Skriv vid mer frågor.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
 Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har rund hals, dragkedja framtill och två fickor med knappdetaljer. Klassisk Moncler-logga på ärmen och snygga detaljer som ger en clean look.
J Lindeberg Bailey field jacket - Säljer denna riktigt feta j Lindeberg field jacketen!⭐️Skick : 9,5/10🙌Storlek S passar S!⭐️NYPRIS = 4000kr! Hör gärna av er om ni har funderingar!👍
J.Lindeberg Jacka - Mörkblå jacka från J.Lindeberg. Jackan är i storlek L och jag har egentligen storlek S så den är lite stor på mig på första bilden. Inga tecken på deffekter. Priset är inte slaget i sten:)
Grå jacka - Mysig jättefin jacka💕osäker på vart den är ifrån
Mörkblå pufferjacka från Fjällräven XXS - Säljer en mörkblå pufferjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören och två stora fickor med knappar framtill. Perfekt för kalla dagar och har en cool, oversized vibe. Materialet är syntet och dun, med dragkedja och knappar framtill.
Så fin vinterjacka  - Säljer en quiltad pufferjacka i mörkgrönt från mohito. Jackan har stor huva, dragkedja framtill och två stora fickor med lock. Oversized passform och snyggt rutmönster i sömmarna. Perfekt för kalla dagar när du vill vara både varm och stilren. Kom körna med frågor och prisförslag!💕den är stl xs men passar mig som bär s i vanliga fall💕
Hollister overshirt - Tja! Säljer nu denna sjukt snygga hollister overshirt som är sjukt trendig. Skick 8.5/10 sjukt bra med små täcken av användning. Nypris ligger runt 2500kr men säljs nu för 749kr. Hör gärna av er vid minsta lilla fundering!