Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart dunjacka från sail racing  - Säljer en svart dunjacka från sail racing med huva och dragkedja framtill. Jackan har en bröstficka med dragkedja och logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en klassisk pufferstil som håller dig varm.
Svart Sail Racing dunjacka S - Svart dunjacka från Sail Racing med huva och snygga detaljer som Sail Antarctica Expedition-märke på ärmen. Jackan har dragkedja framtill, flera fickor och är designad för att hålla dig varm under kalla dagar. Perfekt för dig som gillar stilren och funktionell vinterjacka.
Svart dunjacka från Sail Racing - Säljer en svart dunjacka från Sail Racing med huva och dragkedja. Jackan har en quiltad design, logga på bröstet och är tillverkad i syntetmaterial med dunfyllning. Perfekt för kalla dagar och har en clean, sportig look. Jackan är köpt förra vintern för 4000kr där den även va på rea. Säljer den eftersom jag vill köpa en ny inför vintern
Svart dunjacka från Sail Racing - Svart dunjacka från Sail Racing med huva och horisontella sömmar. Jackan har dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Materialet är glansigt och jackan har en clean look med diskret logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla stilen. Passar alltifrån 160-165, skicket är hållbart men den har hål, funkar perfekt.
Svart dunjacka från Sail Racing - Nypris 4200kr. Säljer en svart dunjacka från Sail Racing i mycket bra skick. Den har en praktisk dragkedja och en mysig huva för extra värme. Perfekt för kalla vinterdagar och höstpromenader. Jackan är långärmad och har en stilren design. Passar både till vardags och utomhusaktiviteter. Den är i strl M men passar även folk som har strl L
Sail racing dunjacka  - Inte använd, helt som ny. Nypris 2 800kr Frakt 69kr
Sail Racing - dunjacka - Nyskick, originalpris 2700kr, sail racing dunjacka som värmer väldigt bra för vintern
Svart dunjacka från sailracing - Säljer min sailracing jacka köpt för en månad sen för 3500 knappt använd och är jätte bekväm och ha på sig
Dunjacka från Sailracing
Dunjacka från Sailracing  - 89 Dunjacka från Sailracing  - 90

Dunjacka från Sailracing

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Sail Racing
Färg: Svart
Skick: Bra skick

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart/mörkgrå dunjacka från Sailracing i storlek M

Blendi Lalosi
Blendi Lalosi
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Oscar Jacobson kostym - Jättefin kostym som passar bra till bal/student. Kostymen är bara använd en gång och är i perfekt skick.   Väst ingår.   Pris kan diskuteras.
Air Jordan 1 Diamond Shorts low - Storlek 42, fint skick på skorna som är använda vid ett väldigt fåtal gånger.
Grå Levi’s 501  - Grå Levis 501:or, jättefin färg och sparsamt använda. Storlek 31/34.
Stilren Morris vinterjacka  - Super snygg Morris jacka, sparsamt använd. Mörkblå i storlek M. Nypris 3500 kr.
Sail Racing väst  - Svart Sail Racing väst i storlek S. Västen är i mycket fint skick då den är väldigt sparsamt använd.
Liknande annonser
Visa alla