Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Sail racing Regnjacka
Sail racing Regnjacka  - 89 Sail racing Regnjacka  - 90

Sail racing Regnjacka

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Sail Racing
Färg: Marinblå

850 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Priset går att diskutera vid snabb affär

Julia Mierzwinska
Julia Mierzwinska
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sail racing jacka - Sail racing jacka i storlek XS. Använd 1 vinter, i bra skick. Den är i färgen marinblå, säljs för 1500, skriv vid intresse för mer bilder
Sail racing regnjacka - Storlek S
Sail Racing Regn Jacka - Knappt använd, köpt för 3000kr ny Kan ta ner priset lite
Sail Racing jacka - Säljer denna sail racing jacka, då jag vuxit ur den. Använt under en vinter och den är i väldigt bra skick.  Strl 150
Sail racing jacka - Tja! Säljer nu en windbreaker från sail racing! Perfekt nu för våren och sommaren. Jackan är extremt skön och är i storleken s. Säljer den då den blivit för liten och inte andvänder den längre MVH Wilmer
sail racing  - säljer min sail racing jacka i färgen mörkblå storlek S men passar även folk med M. använd en vinter, en liten skrapa på vänster arm som är sydd. pris kan diskuteras
Sail racing väst  - Fräsch sail racing väst, storlek S passar oxå Xs, nypris 2500kr möts i centrala Stockholm eller frakt!
Sail racing jacka  - Vindjacka i gott skick
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har stickade svarta ärmar och klassisk Moncler-logga på armen. Materialet är en mix av dun och polyester, vilket gör den både varm och snygg. Perfekt för dig som vill ha en stilren jacka med exklusiv känsla. Pris kan diskuteras vid snabbaffär.
Marinblå vindjacka från Moncler - Snygg marinblå vindjacka från Moncler med huva och vit-röd rand på huvan. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och Moncler-logga på ärmen. Tillverkad i lätt polyester, perfekt för blåsiga dagar.
J.Lindberg field jacka - Säljer denna feta J.Lindberg jacka, perfekt nu inför vintern då den är varmare än vad den ser ut. Jag på bilden är 184cm och den sitter fint på mig så är du runt 180 är det något för dig. Hör av dig vid frågor och funderingar!