Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit och svart Sail Racing jacka L - Säljer en snygg vit och svart jacka från Sail Racing, modell Antarctica. Jackan har huva, hel dragkedja och svarta detaljer på axlar och fickor. Materialet är ullblandning med paneler i syntet. Perfekt för dig som gillar sportig och clean stil.
Marinblå vindjacka Sail Racing L - Snygg marinblå vindjacka från Sail Racing med broderade detaljer och amerikansk flagga på ryggen. Har en dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Perfekt till hösten men funkar även på vintern. Inga skador eller sådant på den.
Grå zipjacka från Sail Racing L - Grå jacka från Sail Racing i storlek L. Jackan har lång ärm och logga på bröstet samt en patch på ärmen. Perfekt för dig som gillar sportig och clean stil.
Mörkblå Sail Racing dunjacka L - Säljer en mörkblå pufferjacka från Sail Racing i storlek Large. Jackan har fyllning av högkvalitativt dun (700 fill power), huva, två dragkedjeförsedda fickor och Sail Racing-logga på bröstet och huvan. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil. Den är i super bra skick och har endast blivit använd 5 gånger max. Pris kan diskuteras!
Sailracing jacka storlek L - Säljer min knappt använda sailracing jacka pga för lite användning och plats. Storleken är L och den passar bra för dig med längd mellan 185-190. Inga skråmor eller märken och som sagt knappt använd. Köpte jackan 2019 för 2400kr men säljer den för 1300 pris kan diskuteras. Möts helst upp innanför tullarna men det kan också diskuteras.
Sail racing jacka svart L - Sail racing jacka storlek L
Sail racing jacka  - Snygg Sail racing jacka som är i väldigt gott skick, säljer den för att jag inte använder den längre. Köpt för 3200kr men säljer för 2200 då den ändå är en vinter gammal
Sail Racing jacka - Sail racing jacka i ny skick
Sailracing jacka L
Sailracing jacka L - 89

Sailracing jacka L

Storlek: L
Kategori: Jackor

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Den står bara hemma o är där haha så tänkte varför inte bara få bort den

E.R-1:1
E.R-1:1
(1)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige trenchcoat från Nelly  - Aldrig kommit till användning, nyskick🩷 Köpt från Nelly för 799. Storlek S men passar även mig som är xs efter bandet i midjan är justerbart.               Postar efter 1-2 dagar med instabox, annars 3-4 dagar🩷
teddyjacka - sparsamt använd. skriv för mer bilder💗
Svart pufferjacka från Moncler - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och fyra fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Klassisk Moncler-logga på ena ärmen och stilren design som funkar till allt.
Mörkgrön teddyjacka med dragkedja - Säljer en fluffig mörkgrön teddyjacka. Jackan har lång ärm och ribbade muddar vid midjan. Perfekt för dig som vill ha en mysig och trendig look i höst och vinter.💚
Beige quiltad bomberjacka Mango - Quiltad beige bomberjacka från Mango i strl M💞 passar till höst/vår
Svart träningsjacka från Lululemon Lululemon Define Jacket – Svart – Strl 6 - Säljer en Lululemon Women’s Define Jacket i storlek 6, en av Lululemons mest populära och trendiga träningsjackor! Perfekt både till träning och vardag – snygg, figurnära och superbekväm. Jackan har en smickrande passform, följsamt stretchmaterial och dragkedjor framtill + fickor.  En riktig klassiker från Lululemon som alltid är eftertraktad – säljs pga kommer inte till användning.
Svart pufferjacka från Colmar - Säljer en svart pufferjacka från Colmar med huva!. Jackan har en beige insida och diskret Colmar-logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Materialet är syntet och jackan har en klassisk, quiltad look. Obs!!! Bild 3&4 visar hur dragkedjan till båda fickor endast funkat till halva!