Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Samsoe samsoe kappa
Samsoe samsoe kappa - 89 Samsoe samsoe kappa - 90

Samsoe samsoe kappa

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Marinblå

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mörkblå kappa från Samsoe Samsoe. Storlek S. Superfin men lite nopprig. Nypris 2000

lula bergstrom
lula bergstrom
(22)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Samsoe samsoe kappa - Säljer denna söta kappa/jacka från samsoe samsoe då den är för liten🫶använd sparsamt, fint skick! Köptes för ca 3000kr
SAMSOE SAMSOE kappa - SAMSOE kappa i ull. Fint, sparsamt använt skick. Samma modell som på första bilden men en mer ljusgrå färg. Nypris över 3400kr.  Står ingen storlek men uppskattningsvis storlek S.
Samsoe samsoe kappa - Beige kappa från samsoe samsoe. Lapp med storlek borta, men passar mig som är 36. Skicket är bra men använt, men finns ett hål i en av fickorna (se bild)
Samsoe samsoe kappa - En gräddvit kappa med snyggt snitt. Tyvärr en fläck, se bild 2. Kan säkert gå bort med vanisch eller om man lämnar in jackan. Sparsamt använd.
Kappa - Säljer min fina kappa från leger, den är i bra skick och passar perfekt nu till våren Den är i storleken S men passar mig som har xs i vanliga fall
Kappa - Marinblå kappa som är stor på mig som skulle kunna passa S. Inte alls använd och är i jätte bra skick och kvalité
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek M bra passform
Under Armour windbreaker - Snygg tvåtonad grå vindjacka från Under Armour med huva och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar, två sidofickor och logga på bröstet. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Jackan är unik, Säljs inte längre på nättet, den är i mycket bra skick och är använd fåtal gånger, inga konstigheter med den, kom dm för frågor.
Riley Field Jacket - Snygg marinblå vindjacka från Riley med fyra framfickor och knappar. Skriv och ni har frågor och pris kan diskuteras🙌
Svart quiltad jacka Sail Racing - Riktigt sjyst svart jacka från Sail Racing med huva och dragkedja. Ärmarna är släta och i mjukare material, medan kroppen är i ett glansigare.
Moncler cardigan - Säljer nu en riktigt snygg moncler cardigan eftersom att jag hittat en annan. Den är helt ny och kommer med lappar och allt sånt. Den är i storlek L men passar som en M. Jag på bilden är 185 och väger 71kg. ⚠️OBS 1;1 K0P1A ⚠️
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Moncler Cardigan/jacka ÖPPEN FÖR BYTEN - Monclear Cardigan, inga hål eller skador på jackan. Scan funkar.      Kan även tänka mig byta mot en grå cardigan märke spelar ej roll.