Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Scandinavien edition
Scandinavien edition - 89 Scandinavien edition - 90

Scandinavien edition

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Marinblå

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sparsamt använd

Marcus
Marcus
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Nordic edition - 👍🏻👍🏻👍🏻
Limited edition Celcius din jacka  - Fet laidback dunjacka använd av Benjamin ingrosso
Limited edition Polo raplh lauren jacka - Säljer nu min limited edition Ralph lauren jacka eftersom att den blivit för liten| nypris= ca4000kr | mitt pris= 2000kr| jackan är i storlek 10-12, men passar ngn som är runt 158 ish| vid frågor eller funderingar är det bara att fråga!
Limited Edition dbrand Jacka - Jag säljer en dbrand-jacka som endast har använts i jobbsammanhang och är därför i fint skick. Jackan är en limited edition och finns inte att köpa i butik.
LNX of scandinavia  - Hej, Säljer min vita höst jacka, aldrig använd sitter jätte fint och man kan dra åt den i midjan. Köpte den för 1,200 ny men säljer den för 300 då jag bara vill få den såld💓💗 Skriv om du har några frågor:)
66 north Thorsmörk Limited Edition - 66 north  Thorsmörk XS Limited edition
Moncler Cardigan gamme bleu edition - En väldigt sällsynt och ovanlig modell. Storleken är  M/L men skulle säga närmre L. Enda negativa med den är att dragkedjan har fått lite stryk, annars bra skick!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Vit dunjacka - Så najs med trekvartsärm 🤍
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Fjällräven - EXPEDITION DOWN JACKET W - navy  - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören, stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Medföljer matchande påse. Mycket gott skick & varsamt använd ett fåtal gånger. Inga märken eller defekter. Ny pris 9 999kr.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka