Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart skinnjacka  - Snygg svart skinnjacka med klassisk krage och dragkedja framtill. Jackan har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant, samt två sidofickor. Perfekt för dig som gillar en stilren och tidlös look. Passformen är normal och jackan är långärmad. Pris kan diskuteras vid snabb affär.
Svart skinnjacka från Petroff - Svart skinnjacka från Petroff i äkta läder med quiltat foder. Jackan har klassisk krage, dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Snygga sömdetaljer längs hela jackan och elastisk nederkant för en schysst passform. Perfekt för dig som gillar en stilren och edgy look. Pris kan diskuteras
Svart skinnjacka  - Säljer en helt nya svart skinnjacka har aldrig används och är i nyskick. Den är i st S.
Svart skinnjacka äkta - Svart skinnjacka från Sevinson, tillverkad i äkta läder. köpt på vinted men var tyvärr för stor för mig
Svart skinnjacka från Bershka - Snygg svart skinnjacka från Bershka i klassisk bikerstil. Jackan har silvriga dragkedjor, knappar och ett bälte i midjan. Perfekt för dig som vill ha en edgy look. Modellen är kortare och har flera fickor med dragkedja.
Svart skinnjacka från DeFacto - Säljer en snygg svart skinnjacka från DeFacto i storlek M. Jackan har en cool asymmetrisk dragkedja och stilrena knappar. Perfekt för höst och vår, och den ger en edgy look till vilken outfit som helst. Jackan är långärmad och i bra skick. Passar perfekt för både vardag och fest!
Svart skinnjacka från Cordina - Säljer en svart skinnjacka från Cordina i storlek M. Jackan har snygga quiltade detaljer på axlar och ärmar, dragkedjor framtill och flera fickor med dragkedja. Perfekt för dig som gillar en stilren och edgy look.
Svart skinnjacka från rockandblue - Snygg skinnjacka från rockandblue
Svart skinnjacka
Svart skinnjacka  - 89 Svart skinnjacka  - 90

Svart skinnjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Svart

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart skinnjacka i toppskick. Kolla bild två för eventuell styling.

Secondhanded
Secondhanded
(21)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar, rund halsringning och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och modern look med exklusiv känsla.
Brun/beige kappa  - Brun/beige kappa från Gina tricot!! Hur fin som helst har bara för många liknande🙌färgen görs mest rättvisa på första bilden🪽
Grön jacka Zara  - En trendig grön jacka från Zara som inte säljs längre med unika virkade detaljer och tofsar i vitt längs nederkant och ärmslut. Jackan har knappar är i super skick
Grå croppad kavaj/bolero med stora knappar - Säljer en grå croppad kavaj/jacka/bolero som har trekvartsärm och en strukturerad krage som ger en unik look.
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Grå quiltad Zara jacka - Jättefin quiltad jacka från zara, konditionen är som på bilderna💗
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!