Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Colmar vinter jacka - Jag säljer min älskade colmar jacka. Special beställd från Italien😍😍 Jackan är lite smutsig som man ser på bilderna men med rätt medel går de bort galant😇. Stl är 44 men de är italienska storlekar vilket motsvarar S-M😇❤️Nypris: 6500kr
Colmar jacka - En vinröd jacka från märket colmar. Den är i superbra skick, den har inga defekter❗️Det är storlek 48 motsvarar ungefär Small🤗Den har inte kvar lappen som är på bilden🙌 Perfekt nu till hösten😮‍💨
Colmar Jacka  - Jättefin grön jacka från Colmar💞Jackan är i storlek 42 (italiensk storlek), vilket motsvarar xs/s💞
Colmar jacka - Snygg blå dunjacka från Colmar med huva och två stora fickor framtill. Jackan har quiltad design, dragkedja och Colmar-logga på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med olika outfits.
Colmar jacka - Säljer min fina colmar vinter jacka. Jackan är i riktigt bra skick. Lätt glansig. Sista bilderna är bilder av jackans modell. Köpte för 5700kr. Jackan är storlek 38 men passar bra till mig som är xs-s. Den finns inga att köpa längre. Den är lite lätt glansig
Colmar jacka - Säljer en röd pufferjacka från Colmar. Perfekt för kyliga dagar och riktigt skön att bära. Klassisk quiltad design och hel dragkedja framtill. Litet jack på luvan (se sista bilden) annars felfri👍🏻
Colmar jacka  - Säljer en snygg marinblå colmar jacka  i mycket bra skick. Jackan är perfekt för vintern med sin varma och vadderade design. Den har en dragkedja framtill och en huva för extra skydd mot kylan. Köptes för runt 5 tusen tror jag( fick den i present ) som syns på bilden. Säljer för 3500. Pris kan diskuteras !
colmar jacka - Stl 38, använts otroligt lite så den ser verkligen ut som helt ny. Liten defekt som inte alls syns när man har på sig jackan ❤️ passar s-m
Colmar jacka
Colmar jacka - 89 Colmar jacka - 90 Colmar jacka - 91

Colmar jacka

Storlek: 44
Kategori: Jackor
Märke: colmar

2000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Såå skön och varm jacka från Colmar! Mörkgrå/silver utsida samt silver insida! I den tjockaste och varmaste modellen i dun! Köpte den för 4 999kr på Jackie! Storlek 44 i italiensk storlek som blir ungefär S i svensk!

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
 - Intressekoll på denna sjukt mysiga och snygga stickade tröjan. Nypris 600. Härlig ull som passar året runt! Väldigt lite använd.
Schal linne - Såå fint linne i silke material från zara. Passar tyvärr inte mig och hann inte skicka tillbaka.
3 bandeau toppar - Dessa 3 bandeau toppar från Hollister, Bikbok och Hm. Köp alla för 100 eller en för 50!
Randig tröja - En randig tröja från hm! Så snygg under något eller till ett par jeans/ en kjol
Topp - Denna superfina stretchiga topp från hm. Ser väldigt liten ut med sitter snyggt på en xs/s
Jeans kjol med tryck - Snygg jeans kjol från NAKD med ett tryck på benet
Prickig långkjol - Prickig långkjol från zara med slits ner längs benet
Raka jeans med detaljer - sååååå snygga jeans från NAKD som tyvärr var fel storlek men kunde inte skicka tillbaka så därav aldrig andvända! Asnajs slitningar längst ner, modellen är rak
Rowe rosa - Weekdays snygga jeans i modellen rowe i asnajs rosa färg. Sitter som en smäck längst benen.
Jeans med hål  - Asnajs jeans med hål på knäna från zara. Säljer då jag har ett par andra likadana! Helt slutsålda
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →