Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Skinnjacka
Skinnjacka  - 89 Skinnjacka  - 90

Skinnjacka

Storlek: 40
Kategori: Jackor
Märke: Only
Färg: Svart

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skinnjacka från Only, storlek 40, bra skick

Annie
Annie
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
SKINNJACKA  - Svart skinnjacka från only
Skinnjacka - Svart skinnjacka i en herrmodell/ unisex, storlek M från ONLY. I nyskick!💕 fakeskinn
Skinnjacka - Säljer nu min skinnjacka från Only eftersom den inte kommer till användning mer🩷Nypris är 700kr. Den är i helt nytt skick och använd få gånger. Är i storlek M men sitter som S
Skinnjacka - Säljer denna ursnygga ”skinnjacka” i konstläder då jag köp en ny jacka och får inte lika mycket användning av den🖤 köpte den för 1000kr , kör en liten budgivning, vill du köpa den direkt så går de också ❤️‍🔥
Skinnjacka  - Rensar ut massa jackor. En skinn jacka från ONLY i storlek S. Skriv vid frågor❤️
Skinnjacka - Skinnjacka från only. Fint skick.
Skinnjacka  - ”Skinn”jacka från only i storlek 36. Den är i fint skick.
Skinnjacka - Skinnjacka från ONLY storlek 40 men som en 36-38 typ.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön jacka med broderad detalj - Stilren grön jacka med stora fickor framtill och en broderad fågel på bröstet. Jackan har knappar, nedhasade axlar och en loose passform. Perfekt att slänga över en stickad tröja för en avslappnad look.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Fjällräven - EXPEDITION DOWN JACKET W - navy  - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören, stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Medföljer matchande påse. Mycket gott skick & varsamt använd ett fåtal gånger. Inga märken eller defekter. Ny pris 9 999kr.
Vit dunjacka - Så najs med trekvartsärm 🤍
Svart dunjacka från Colmar - Svart pufferjacka (silverfoder) från Colmar med huva och dragkedja framtill. Jackan har två snedställda fickor med dragkedja och ett Colmar-märke på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en klassisk, stilren look. Storlek 44 enligt lapp, skulle säga XS eller mindre S.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Vit overshirt med knappar Jacob Cohën  - Stilren vit overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor med lock. Långärmad modell i bomull som passar perfekt över en hoodie för en avslappnad look. Snygg detalj i nacken och klassisk passform.