Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart skinnjacka - Svart skinnjacka från H&M i storlek 42, men den passar xs-s
Svart skinnjacka  - Snygg svart skinnjacka. Använd ett fåtal gånger, väldigt bra skick.
Svart skinnjacka - Säljer en snygg svart skinnjacka Den har coola dragkedjor och knappar som detaljer. Perfekt för höst och vår, och funkar lika bra till fest som till vardags. Jackan är i bra skick 💕
svart Skinnjacka  - Svart skinnjacka nästan aldrig använd.
Svart skinnjacka  - Svart skinnjacka bara testad har aldrig använt annars
Svart skinnjacka
Svart skinnjacka - 89 Svart skinnjacka - 90 Svart skinnjacka - 91

Svart skinnjacka

Storlek: 38
Kategori: Jackor
Märke: Second hand
Färg: Svart

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart skinnjacka köpt secondhand. Säljer för 200 Köparen står för frakt 🤍

Amandalindgren
Amandalindgren
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
One shoulder topp - Silkes topp från NAKD. Nyskick, endast använd 1 gång. Storlek 32. Köparen står för frakten🤍
Linnebyxor - Vita linnebyxor. Säljer då dem är lite för stora. Köpta i en butik på Gotland. Nypris 699. Säljer för 250kr. Onesize men skulle säga en small-medium. 🩷
The North Face jacka - The North Face dunjacka i storlek small.  En liten defekt på sidan av jackan men igensytt och inget som syns.
Liknande annonser
Visa alla