Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Skinnjacka  - Skinnjacka från Chiquelle storlek 38 passar xs-s. Nypris 800kr. jättebra skick, helt oanvänd.
Skinnjacka - Skinnjacka aldrig använd. Är i gråbeige färg, normal i storlek och bekväm material.
Skinnjacka  - Skinnjacka köpt i en butik i Göteborg för ca, 800-900kr❤️storlek M men liten i storleken, superfint skick
Skinnjacka  - Säljer denna för att jag redan har en annan skinnjacka, den är använd ett par ggr men som ny.
Skinnjacka  - Supersnygg jeansjacka som passar med allt!! Använts fåtal gånger, så jackan är i ett jättebra skick❤️ Köpt på Jack&jones på killavdelningen så den är lite stor på mig, vilket jag tycker är jättesnyggt😍nypris 600kr❤️
Skinnjacka  - En fin skinnjacka med ormskinnsmönster. Väldigt bra skick
Skinnjacka
Skinnjacka  - 89 Skinnjacka  - 90 Skinnjacka  - 91

Skinnjacka

Storlek: 40
Kategori: Jackor

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skinnjacka, lite trasig i nacken

Amanda🤠
Amanda🤠
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vantar- syntethår  - Vantar
Chunky loafers  - Chunky loafers från Asos - Aldrig använda, säljs pga att de är för små
Liknande annonser
Visa alla