Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Skinnjacka - Säljer denna vinter skinnjacka från zara då den inte kommer till användning, snöret är borta tyvärr, nypris 1200kr💞
Skinnjacka  - Skinnjacka från bikbok i storlek L, Jackan är oandvänd, då den är lite för stor, den är värd 800kr.
Skinnjacka - Säljer nu min skinnjacka från Only eftersom den inte kommer till användning mer🩷Nypris är 700kr. Den är i helt nytt skick och använd få gånger. Är i storlek M men sitter som S
Skinnjacka  - Säljer denna super fina skinnjacka ifrån asos, stradivarius💗säljer då jag bara användt den en gång alltså har den inte kommit till användning, säljer för 200kr+frakt!
Skinnjacka  - Jag säljer min svarta skinnjacka från Voyelles i storlek 40. Den är i bra skick men använder inte den längre. Priset kan diskuteras.
Skinnjacka  - Säljer denna då jag inte använder den. Kan tänka mig att sänka priset skriv privat för fler bilder🫶🏻
Skinnjacka - Skitsnygg skinnjacka som är fodrad med silke!💕pris går att diskutera! (Tycker storleken varierar brukar ha 34 eller 36 men tror detta är gammal storlek, tror även den sitter oversized på mig och lite tightare på någon annan, kom privat för bilder på)
Skinnjacka
Skinnjacka  - 89 Skinnjacka  - 90 Skinnjacka  - 91

Skinnjacka

Storlek: S/M
Kategori: Jackor

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

INTRESSEKOLL!! Detta är en skinnjacka som är köpt i början på 2020. Den är mycket fin och väldigt oversize viket ger en avslappnad look! Säljer den nu då jag inte använder den så mycket! Högst bud jag fått: 400+ frakt

agnesabran
agnesabran
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Balklänning  - En superfin balklänning i siden liknande material. Jag använde den på min studentbal men man kan få användning av den vid andra tillfällen också. Kanske ett bröllop eller sittning! Den är iallafall helt fantastisk och dessutom väldig bekväm! Köpt för 1400kr. Endast använd en gång
Chimi 03 Ecru  - Nypris 1250kr
Skjortjacka - Kappa köpt från hm.   Fint skick.
Kroppad kavaj - Köpt från NAKD  Fint skick! Använd 1 gång!
Spetströja - Köpt från zara.   Aldrig använd, prislappen är dock bortklippt.
Liknande annonser
Visa alla