Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Skinnjacka - Skinnjacka ifrån zara. Jackan är som i nyskick och är endast använd ca 2-3 gånger. Storlek M💗💗
Skinnjacka - Supersnygg skinnjacka med päls i från Gina Tricot. Perfekt till vintern. Finns ej kvar att köpa hos Gina
Skinnjacka  - Skinnjacka från bikbok i storlek L, Jackan är oandvänd, då den är lite för stor, den är värd 800kr.
Skinnjacka  - Svart skinnjacka från Chiquelle med många fina detaljer. Den har använts ca 5 gånger så skicket är som ny. Säljer då den inte kommer till användning. Storlek 42 (den är liten i storleken) slutsåld på hemsidan!!!
Skinnjacka  - Säljer denna jätte snygga skinnjacka som tyvärr inte kommer till användning! Passar mig som i vanliga fall har storlek S. Äkta skin och köpt från stradivarius, den är använd men i väldigt bra skick. Tveka inte att kontakta vid frågor!
Skinnjacka
Skinnjacka  - 89 Skinnjacka  - 90

Skinnjacka

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke:

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kort skinnjacka ifrån zara❤️‍🔥Knappt använd, liten i storlek. Köparen står för frakt!!

Linnea levin
Linnea levin
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla