Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Blå mockajacka
Blå mockajacka - 89 Blå mockajacka - 90

Blå mockajacka

Storlek: 36
Kategori: Jackor

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vintage mockakappa! Väldigt unik. Jag har sprättat bort knapparna, saknade dem inte men de kan såklart ersättas med nya. Föredrar avhämtning men kan skickas mot porto

Parima
Parima
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå mockajacka  - En jacka från hm i mockaimitation. Nästan aldrig använd så i väldigt bra skick. Nypris 600kr. Köparen står för frakten. Skriv för mer info 🥰
Mockajacka - Snygg blå mockajacka från Weekday. I storlek 38. Men passar till S/L. Beror på hur man vill att den ska sitta. Knappt använd och i väldigt fint skick. Kom med ett pris.
Blå mockajacka - Snygg blå mockajacka med knappar och klassisk krage. Jackan har praktiska fickor och en stilren design som passar perfekt för höst och vår. Blå och mocka kommer definitivt blir trendigt till våren och sommaren
Mockajacka/ mockakavaj - Jättefin vintage-kavaj/jacka i mocka. Köpt second hand men i väldigt fint skick! Färjen är ljusblå med knappar i trä och ett snyggt skärp i midjan. Jag är 160 cm lång och har storlek S men skulle säga att jackan passar M också:)
Blå mockajacka från Limitato - Snygg blå mockajacka från Limitato med dragkedja och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med knappdetalj vid mudden och ett ljust innerfoder med subtilt mönster. Perfekt för dig som vill ha en stilren och tidlös look. Saknar en knapp vid armen
Mockajacka - Superfina svart mockajacka från Reversed. Perfekt till hösten.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.