Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Skinnjacka
Skinnjacka - 89 Skinnjacka - 90 Skinnjacka - 91

Skinnjacka

Storlek: 40
Kategori: Jackor
Märke: Missguided
Färg: Svart

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oversize skinnjacka fr missguided. Perfekt till vår/sommar! Oversize look på mig som vanligtvis är strl 38 🫶🏼 Bra skick!

Maja 🦋
Maja 🦋
(9)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Skinnjacka  - Säljer nu min superfina oversized skinnjacka 💞 för egna bilder och funderingar skriv privat⚡️💘
skinnjacka - Säljer den jätte populära skinnjackan från missguided i str 34. Den säljs inte längre men ursprungspriset var 500💞
Missguided skinnjacka - En Missguided skinnjacka😍🙌finns defekter, små grå prickar på armarna (se bild 3) kanske går bort om man rengör den har inte testat själv men annars jättefin!!💞🫶🏼
Skinnjacka - Skinnjacka från Missguided, använd men fortfarande i toppskick. Storlek 36!
Skinnjacka - Skinnjacka med silvriga detaljer  från Missguided. Använd men i fint skick!
Skinnjacka - Superfin oversized skinnjacka från Missguided i storlek 34, inga defekter alls, använd 1 gång
Skinnjacka missguided  - Fin skinnjacka storlek 36 Använd ett fåtal ggr, i fint skick
En skinnjacka!! - Jättefin skinnjacka aldrig använd råka beställa två och sen dess har jag inte skickat tillbaka den🥰  Strl S men är oversize så skulle säga den passar M
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad kropp i polyester och stickade ärmar samt muddar. Moncler-logga på ärmen och två fickor med dragkedja. Perfekt för kyliga dagar.
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.
J Lindberg bailey field jacket - Säljer denna riktigt feta j Lindeberg field jacketen!⭐️fint skick, dock har en knapp lossnat och en annan gått sönder men märks ej!🙌Storlek L passar också M!⭐️NYPRIS = 4000kr! Hör gärna av er om ni har funderingar!👍
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!