Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Kappa
Kappa  - 89 Kappa  - 90

Kappa

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Missguided
Färg: Svart

99 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Kappa från missguided i storlek S Som kommer inte att använda länge.

🤍🤍
🤍🤍
(12)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kappa - Kappa från Missguided i storlek 34. Oversize så stor i storleken. Rundad krage med öppen framsida och slits i sidorna. Skärpet går bara längs med ryggen så det går inte att knyta i fram. Använd en gång så i nyskick.
Kappa - Lång varm mjuk jacka. Nyskick
kappa - Säljer denna jacka/kappa i typ teddymaterial. Vet inte storleken men skulle gissa på S. Säljer pga har för många jackor
Kappa - Snygg svart kappa från zara som tyvärr inte kommer till användning längre, gott skick då kappan är använd fåtal gånger🥰
Kappa  - Säljer denna slutsålda kappan från veromoda, använd några gånger men inga defekter eller stor tecken på användning, köpte för 1200, passar både s och xs.
Kappa  - En snygg kappa från Vero Moda, några tecken på användning men fortfarande i ett bra skick 😍😍
Kappa - Fin kappa, använd en del därav är den lite nopprig. Fortfarande i fint skick💕
Kappa - Säljer denna kappa som är en perfekt brun och beige jacka nu till hösten🍁 Jag hittade den i en garderob här hemma och vet inte mer om märket än att det är en märkes kappa💕 storleken är 38 men passar även mig som vanligtvis har 36!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!
Moncler cardigan  - Säljer min moncler cardigan i storlek S/M, den är i väldigt bra skick och har inga defekter 😁. Hör av er vid funderingar
Moncler cardigan grå - Säljer en grå cardigan från moncler som passar perfekt nu för den kommande våren. Den är storlek S och har inga defekter.Hör av dig vid funderingar, öppen för prisförslag
Mörkblå dunväst från Moncler - Hej, säljer en Moncler cardigan storlek S. Skriv för fler frågor eller bilder!
Svart Stone Island jacka - Säljer denna riktigt schyssta Stone Island jacka i mycket bra skick. Jackan är lite tunnare och passar bra till svalare höst/vårdagar. Storleken är M men passar mer som en mindre S, värt att notera är att metallbiten på dragkedjan inte är original. Hör gärna av dig vid funderingar om t.ex. mått, fler bilder eller annat! 😁
Vit/beige stickad cardigan - Mysig vit stickad jacka från Petroleum med kabelstickat mönster och dragkedja framtill. Jackan har en stor huva fodrad med mjuk grå fuskpäls och svart innerfoder. Perfekt för kyliga dagar och riktigt skön att bära.
Svart J.Lindberg cardigan - Säljer en skit Fet J.Lindberg cardigan i fint skick, bara hör av dig vid frågor eller funderingar😊
Under Armour windbreaker - Snygg tvåtonad grå vindjacka från Under Armour med huva och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar, två sidofickor och logga på bröstet. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Jackan är unik, Säljs inte längre på nättet, den är i mycket bra skick och är använd fåtal gånger, inga konstigheter med den, kom dm för frågor.