Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Säljer denna skinnjacka från zara! Köparen står för frakten!❤️
Säljer denna skinnjacka från zara! Köparen står för frakten!❤️ - 89

Säljer denna skinnjacka från zara! Köparen står för frakten!❤️

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Svart

400 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Jag är 162 och jackan är storlek L men den är liten i storleken

Filippa strigen
Filippa strigen
(1)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Fin märke jackan stl 130 står för frakten  - Fin märker jackan. Man kan ha till hösten. Stl 130. Nästa ny. Passar till alla Skicka alltid bild innan skickas iväg Står för frakten
Svart skinnjacka med nitar från ZARA❤️ - Hej, Säljer en svart barn skinnjacka från ZARA med små silvriga nitar över hela jackan. Snygg och edgy look som passar till många outfits och väldigt bra nu i vår även kyligare sommar dagar❣️😊 Säljer då min lillasyster knappt använt och passar tyvärr inte längre🥲
Hejsan jag säljer min Moncler Cardigen! Tveka inte på att höra av er☺️OBS KÖPAREN STÅR FÖR FRAKTEN - Snyggt skick 9/10! Säljer den för att jag har tröttnat på den😊Perfekt jacka att ha på våren!🤪om ni vill se nfc tag så är det bara att skicka
Zara skinnjacka  - Säljer denna zara skinnjacka då jag inte använder den längre. Det som visas på bilderna är små defekter som inte syns när man bär jackan.
Skinnjacka från zara - Säljer denna skinnjackan från zara i läderimitation ❤️ använd en gång, köpt för 600kr
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön jacka med broderad detalj - Stilren grön jacka med stora fickor framtill och en broderad fågel på bröstet. Jackan har knappar, nedhasade axlar och en loose passform. Perfekt att slänga över en stickad tröja för en avslappnad look.
Fjällräven - EXPEDITION DOWN JACKET W - navy  - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören, stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Medföljer matchande påse. Mycket gott skick & varsamt använd ett fåtal gånger. Inga märken eller defekter. Ny pris 9 999kr.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Vit dunjacka - Så najs med trekvartsärm 🤍
svart colmar jacka  - fin svart colmar jacka, fint skick förutom att kedjorna blivit lite rost färgade (se bild), stl 42 men passar perfekt på mig som har xs/s💕
Svart dunjacka från Colmar - Svart pufferjacka (silverfoder) från Colmar med huva och dragkedja framtill. Jackan har två snedställda fickor med dragkedja och ett Colmar-märke på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en klassisk, stilren look. Storlek 44 enligt lapp, skulle säga XS eller mindre S.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Svart Moncler cardigan - Säljer en snygg cardigan från moncler! Cardiganen är i mycket bra skick förutom att nacklappen sitter lite löst och att cardiganen är lite solblekt på vissa ställen. Annars mycket fin! Nfc-scan och qr-kod funkar som dem ska. Om ni har några andra frågor så är de bara att höra av er!😊