Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vero moda - Den har ett hål i ena fickan annars är den super fin!
Vero moda  - Säljer en jättefina vår väst! Säljer för 250kr + frakt!❤️
Beige teddyjacka från Vero Moda - Säljer en mysig beige teddyjacka från Vero Moda. Jackan har en dragkedja framtill och en svart bröstficka som kontrast. Perfekt för kyliga dagar med sin varma och mjuka känsla. 🧥
Blommig bomberjacka från Vero Moda - Snygg bomberjacka från Vero Moda med blommigt mönster i orange, grönt och vitt på en svart bakgrund.
Kappa | Vero Moda  - Kappa som är vintage och inte längre används. Fler bilder kan skickas vid begäran!
VERO MODA - Helt ny regnjacka, använd ett få antal gånger :) nyskick, köpt för 1000kr, passar både S/M lite oversize
Vero Moda
Vero Moda - 89 Vero Moda - 90 Vero Moda - 91

Vero Moda

Storlek: S/M
Kategori: Jackor
Märke: VERO MODA

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kappa, köpt för 499kr 6 månader sen, använd MAX 2 ggr säljer för pris 200kr. Stl S passa för M med.

leylasayygin
leylasayygin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Trenchcoat  - Använder ej
HM teddy jacka - -lånad bild- har massa bilder på den men den ser exakt likadan ut som den på bilden, skriv för egna bilder. Har en liten fläck på insidan som är rosa men inget som syns när den är på eller utifrån kan fixa bild🤎
Grön jeansjacka från Zara - Säljer en grön jeansjacka från Zara med två stora fickor framtill och klassisk krage. Jackan har knappar hela vägen och är i en loose passform, perfekt att slänga på över en hoodie. Materialet är robust denim och färgen är en snygg, lite urtvättad grön.
Jaded London Jacka  - Intressekoll på min helt nya jaded London jacka i storlek XS men deras jackor är väldigt oversize så sitter mer som (S/M) 💖💖Aldrig använd men tog bort lappen direkt och kan ej returnera! Köpte för 2 tusen, har kvitto osv
Olivgrön pufferjacka med huva - Säljer en jätte fin pufferjacka, skriv för fler bilder💗
Moncler cardigan  - Säljer denna super fina Moncler dam cardigan i svart. Den är i storlek M men passar S mycket bättre, den är i super fint skick utan fläckar eller hål. Nypris på en liknande jacka är 11 000kr men säljs nu för endast 3799kr. Vid frågor eller efterfrågan på fler bilder skicka ett meddelande🥰💕
 Lululemon Define Jacket  - lululemon define jacket till salu storlek 8=medium. Men passar nog small också skulle jag säga. Helt ny🤍
Grön  jacka från Zara - Quiltad grön jacka från Zara med hjärtformat mönster. Jackan är croppad, har rund halsringning och stängs med knappar framtill. Tillverkad i polyester och har två snedställda fickor. Perfekt för lager-på-lager under höst och vår.