Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Snoot Vinterjacka
Snoot Vinterjacka  - 89 Snoot Vinterjacka  - 90 Snoot Vinterjacka  - 91

Snoot Vinterjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Marinblå

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fodrad jacka från Snoot. Perfekt skick.

Christoffer Jakobsson
Christoffer Jakobsson
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Marinblå snoot bomberjacka - Jätte snygg marinblå snoot bomberjacka. Storlek m men sitter som S
Snoot cardigan - Säljer denna cardigan från Snoot. Köpt på johnells för 2500kr, använt i mindre än 1 år så i bra skick! Kvitto finns! Skriv om funderingar
Mörkblå vindjacka från Snoot - Mörkblå vindjacka från Snoot med klassisk krage, fyra framfickor med knappar och snygg logodetalj på ärmen. Jackan är tillverkad i lätt polyester och har en stilren, normal passform. Perfekt för dig som gillar enkel och clean stil.
Snoot jacket - Condition: 9.7/10 (Never used).  Slim fit.
Snoot field jacket  - Säljer en riktigt snygg och trendig Snoot field jacket i fint skick, storlek M, vid frågor är det bara att skriva //Gramenti
Snoot dunjacka - Nypris 6000kr Perfekt skick Oanvänd Storlek S men jag är 183cm och väger 90kg och den passar bra på mig som vanligtvis bär M/L.
Snoot jacka  - Säljer en svart quiltad jacka från Snoot med flera fickor, både med knapp och dragkedja. Jackan har hög krage, snygga detaljer och en metallbadge på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och funktionell jacka med modern känsla.
Vinterjacka - Säljer denna Beluomo vinterjacka i perfekt skick. Storleken är S och är hyfsat varm inför vintern. Äkta päls ! Skriv angående frågor
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.