Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Dope skidjacka  - Säljer nu min super fina dope skidjacka som är använd en vecka i fjällen💞så i princip ny skick, lite lång på mig så pappa satte in en dragsko så man kan dra åt den och vika upp men går självklart att ta bort, storlek xxs💞
Dope skidjacka - Säljer min skidjacka jag köpte för några år sedan. Passar mig fortfarande som har S i vanliga fall. Knappt använd utan har mest häng i gaderoben. Säljer för 500 + frakt men pris kan diskuteras. Orginalpriset va ca 1500. Finns inte att köpas längre
Dope anorakjacka - Säljer denna fina ljusgröna anorakjackan från Dope! Superskön och varm! Endast använd en gång!!🫶🏼
Vit vinterjacka från Dope Snow - Säljer en stilren vit vinterjacka från Dope Snow med tryck på ryggen. Pris går att diskutera 🫶
Vinterjacka Everest - Grön vinterjacka med avtagbar fakepäls på luvan. Märket Everest i storlek 164. Passar S då den är stor i storleken
Vinterjacka - Vinterjacka från Weekday vintern 2020. Det är en oversize modell i nyskick.
Vinterjacka - Förutom ett mindre hål i vänster ärm är jackan i gott skick.
Dope vinterjacka
Dope vinterjacka  - 89 Dope vinterjacka  - 90 Dope vinterjacka  - 91

Dope vinterjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Grön

1450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fin vinterjacka Alldeles som ny.

AgnesJohansson
AgnesJohansson
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Mörkblå quiltad jacka - Säljer en mörkblå quiltad jacka med tryckknappar framtill från Nelly, perfekt till våren
Moncler cardigan  - Svart kofta från Moncler med quiltad front och två fickor. Långärmad med rund hals och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade partier och syntet på framsidan. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Säljer en svart vinterjacka från Calvin Klein. Jag köpte den förra året och nu har jag vöxt ur den. Den är knappast använd så den är i fint skick. Det är storlek xs men den är ganska liten i storleken. Hör av er om ni har frågor. Den kostade ca 1 600 kr när vi köpte den.
Mörkgrå dunjacka från Canada Goose - Säljer en mörkgrå dunjacka från Canada Goose med huva och flera praktiska fickor. Jackan har en stilren look med svarta detaljer, patch på ärmen och stängs med både dragkedja och knappar. Perfekt för kalla dagar och riktigt varm.
Beige trenchcoat från H&M med bälte - Stilren beige trenchcoat från H&M med dubbelknäppning, bred krage och bälte i midjan. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och klassiska detaljer som axelklaff och slät finish. Perfekt för dig som gillar en tidlös look.