Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Söt jacka
Söt jacka  - 0 Söt jacka  - 1 Söt jacka  - 2 Söt jacka  - 3

Söt jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Vit
Skick: Acceptabelt skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söt jacka med tryck på baksidan som står Dolly Queen med huva och dragkedja framtill. Jackan har två dragkedjefickor på bröstet och en unik design med text och kortmotiv på ryggen. Passar S & M

Michelle
Michelle
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Jacka - Vit jacka, använd kanske en gång. Från märket stay, köpt på carling
Jacka  - Jätte söt jacka lite för liten. Typ aldrig använt säljer för 400kr + frakt
Jacka  - Jacka från Gina Tricot i storlek S.
Jacka  - Oanvänd jacka från Lindex, säljer för 400+ frakt
Jacka  - Fin tunn jacka från Bikbok, lite nopprig men annars i bra skick 💗
jacka - vindjacka från hollister, använd en gång så i nyskick, storlek s
Jacka  - En jättefin jacka från Gina i bra skick! Perfekt till våren och tidig höst. Skriv vid frågor💕
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Olivgrön vindjacka med snörning - Snygg olivgrön vindjacka med snörning i midjan och flera fickor framtill. Jackan har guldiga knappar och patchdetaljer på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en cool och avslappnad stil.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
RalphLauren Denim&Supply Fieldjacket - Tjena! Säljer denna riktigt feta RalphLauren Denim&Supply jackan, RL D&S finns inte kvar längre vilket gör att jackan är lite svårare att få tag i, Storlek M, hör av dig vid funderingar!🙌
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
J.Lindberg field jacka - Säljer denna feta J.Lindberg jacka, perfekt nu inför vintern då den är varmare än vad den ser ut. Jag på bilden är 184cm och den sitter fint på mig så är du runt 180 är det något för dig. Hör av dig vid frågor och funderingar!
Arket kappa beige  - Säljer nu min så fina arket kappa som är från förra året, men nu helt slutsåld. Den är i väldigt fint skick och mycket väl omhändertagen!!!💕💕💕💕