Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
STAND STUDIO - Skinnjacka från Stand Studio. Oanvänd då den är lite för lite för mig.
Stand studio kappa  - Populär Teddy kappa från Stand studio i väldigt bra skick! Strl 38 nypris 5000kr prutat och klart!
STAND studio - Otrolig leopardmönstrad STAND studio jacka strl s.
Stand studio jacka - Jätte fin vinter jacka
Stand studio coat - Stand studio coat size small like new text me for more pics
Stand studio vinterjacka  - Säljer en nästintill oanvänd stand studio jacka som är inköpt från Wakakuu för 5199:-.  Storlek 38, skulle säga att den passar en M-L beroende på hur oversized man vill ha den. Endast använd ett fåtal gånger!  Säljes för 2000:- Kan hämtas i Göteborg.
Stand studio
Stand studio - 89

Stand studio

Storlek: 38
Kategori: Jackor

2100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stand studio jakke, næsten som ny

Elsapauls
Elsapauls
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Gucci monogram boots - Snygga svarta stövletter med spetsig tå och dragkedja. De har en diskret mönstring av Gucci och en elegant klack som ger en stilren look. Perfekta för att lyfta vilken outfit som helst. Ord 12.000
Miista svarta boots - Snygga svarta boots med fyrkantig tå och kontrasterande sömmar i orange röd. De har en unik design med spetsig klack och dragkedja på sidan för enkel på- och avtagning. Perfekta för att ge en edgy touch till din outfit. Lite slitna på skinnet på klacken. Ord 450 euro
Acne Studios top - Snygg svart ärmlös skjorta från Acne Studios med en stilren design. Den har en dragkedja på axeln och en lös passform som ger en avslappnad look. Perfekt för en minimalistisk stil.
STAND STUDIO - Snygg grön orm mönstrad kostym med kavaj och byxor. Kavajen har dubbelknäppning och byxorna är raka. Perfekt för en trendig look. Endast använd en gång. Ord pris 4.999
Grå jeans med dragkedja - Snygga grå jeans med unika detaljer som dragkedjor vid bensluten och en fransig kant. De har en högmidjad passform och en cool, edgy look med kontrasterande sömmar. Perfekta för att ge din outfit en extra touch. Jag är 174cm och brukar ha S
Liknande annonser
Visa alla