Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Väst från Vendiera
Väst från Vendiera - 0 Väst från Vendiera - 1

Väst från Vendiera

Storlek: L
Kategori: Jackor
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

650 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Snygg mörkblå dunväst från Vendiera med fluffig, quiltad design och stor huva. Västen har två stora fickor framtill och dragkedja hela vägen. Materialet är mjukt och har en lyxig känsla, perfekt för att hålla värmen under kyliga dagar

DJ Willy
DJ Willy
(2)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mörkblå dunväst från Vendiera - Snygg mörkblå dunväst från Vendiera med huva och silverfärgad dragkedja. Västen är quiltad och har två praktiska fickor med dragkedja. Yttermaterialet är manchester vilket ger en cool och unik look. Perfekt för lager-på-lager under höst och vinter.
Mörkblå dunväst från Vendiera - Tja tja, säljer nu denna feta puffervest från vendiera - Skick: 9/10 - Storlek M - Tveka inte på att skriva vid minsta lilla fråga mvh!
Väst - Mörkblå lyle&scott väst Storlek L
Moncler väst - Säljer nu min moncler väst med en tår i ögat.😢 Det är en otroligt unik väst med den sällsynta färgen.💙 Perfekt till dig som vill sticka ut från alla andra.🤩Inget org med kommer tyvärr. 😢Priset kan diskuteras vid snabb och smidig affär mvh Axel.😊storlek 3/L och sitter som en L. ✅
Mörkblå dunväst från Vendiera - Snygg mörkblå dunväst från Vendiera med huva och silverfärgade dragkedjor. Västen är quiltad och har två praktiska fickor med dragkedja. Yttermaterialet är manchester vilket ger en cool och unik look. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Blå väst - Jätte fin blå Everest väst som inte kommer till användning längre
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
J.Lindeberg Cardigan  - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Grön camo overshirt med knappar - Snygg militärgrön overshirt i camomönster med två bröstfickor och knäppning framtill. Jackan är i bomull och har en avslappnad passform, perfekt att slänga över en hoodie. Långärmad och med klassisk krage. Funkar perfekt för sena sommarkvällar samt utgångar. Jackan är i 9/10 skick och säljs inte längre på hemsidor.
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.