Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stone Island jacka  - En stone Island junior dunjacka i storlek 14. Mycket fint skick men kompassen är tyvärr på rymmen.
Stone island jacka - En marinblå Stone Island jacka, storlek XS/S
Stone island jacka - Använd cirka 5 gånger. Köpt på stone island butiken vid Stureplan. Pris kan diskuteras.
Stone island jacka. - Stone island jacka storlek 142/10 år jätte bra skick typ som ny, använd ett fåtal gånger. Köpt från NK och är en vattenavstötande jacka, köptes för 3000 på rabatt.
Stone island jacka  - Köpt i andrahand för 5500kr Byten funkar också
Stone island jacka - Säljer min knappt använda stone island navy  vindjacka i storlek 152 /160
Stone island jacka - Storlek M Skick 6/10. En liten reva på ena sida
Stone island jacka - Stone island jacka i barnsorlek men skulle säga att den passar en XS. Nypris 4599:-  Har kvitto från NK
Stone island jacka
Stone island jacka - 89 Stone island jacka - 90 Stone island jacka - 91

Stone island jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Stone Island
Färg: Marinblå

1700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min stone island jacka då jag växt ur den. Äkta(kvitto finns) Skick 8/10 Storlek s Pris kan diskuteras

Isak Pettersson
Isak Pettersson
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Mörkblå skjorta med knappar - Stilren mörkblå skjorta från Oscar Jacobson med klassisk krage och knäppning framtill. Skjortan har lång ärm och är tillverkad i ett mjukt bomullsmaterial. Perfekt för en clean och enkel look.
Ralph lauren half zip - En enkel och stilren mörkblå hoodie med dragsko i midjan och långa ärmar. Hoodien har en klassisk passform och är tillverkad i mjukt material, perfekt för en avslappnad look. Inga synliga loggor eller tryck på framsidan.
Ralph lauren piké - Grön Ralph lauren piké. Säljs då den är för liten. Bra skick
Vit sweatshirt från Calvin Klein Jeans - Säljer en stilren vit sweatshirt från Calvin Klein Jeans med diskret broderad logga på bröstet. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en clean och avslappnad look.
Svart långärmad tröja Hugo Boss - Snygg svart långärmad tröja från Hugo Boss med stort guldfärgat logotryck över bröstet. Tröjan har en klassisk passform och är perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Materialet ser ut att vara mjukt och bekvämt.
Beige t-shirt cp company - Säljer en beige t-shirt med ett stort vitt tryck på bröstet. T-shirten har klassisk passform, rund halsringning och korta ärmar. Perfekt för dig som gillar en enkel men ändå snygg stil.
Blå Levis 501 jeans - Säljer ett par blå jeans med rak passform. Levis 501 storlek 28 32
Ljusblå Levis 501 - Levis 501 jeans ljusblåa. 28 32 storlek
Svarta Air Jordan 11 sneakers lows - Snygga svarta Air Jordan sneakers med lågt skaft och vita detaljer runt sulan. Ovandelen är i läder och mesh för en cool look och bra andningsförmåga. Sulan är genomskinlig och ger en sportig vibe. Perfekta för dig som gillar streetwear och basketstil.
Svart dunjacka från peak performance  - Snygg svart dunjacka från peak performance  med quiltad design och hög krage. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor med dragkedja och en justerbar huva. Perfekt för kalla vinterdagar tack vare det varma dunfodret.
Liknande annonser
Visa alla