Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart Stone Island jacka  - Säljer en svart dunjacka från Stone Island med huva och dragkedja. Jackan har en broderad logotyp på ärmen och praktiska fickor med knappar framtill. Perfekt för kyliga dagar. Orginal pris 10 000
Svart jacka från Stone Island - Svart jacka från Stone Island med två dragkedjefickor på bröstet och ikonisk patch på ärmen. Jackan har en rak passform, ståkrage och detaljer i metall. Perfekt för dig som gillar streetwear och stilrena plagg.
Svart Stone Island jacka - Svart dunjacka från Stone Island med luva. Bra skick men har blivit använd. Skriv gärna om ni har funderingar 😁
Svart jacka från Stone Island - Säljer en stilren svart jacka från Stone Island med dragkedja och klassisk krage. Jackan har en ikonisk logga på ärmen och en praktisk bröstficka med dragkedja. Perfekt för en cool och avslappnad look.
Svart jacka från Stone Island - Säljer en stilren svart jacka från Stone Island. Jackan har en dragkedja framtill och en bröstficka med knapp. Stone Island-loggan finns på ärmen. (ingen kvitto).
Svart jacka/windbreaker från Stone Island - Säljer en svart jacka/windbreaker från Stone Island med dragkedja och huva. Jackan är köpt på nk och är knappt använd. Perfekt till våren eller än sommar kväll. Skick 9,5 av 10. Hör av er vid funderingar👏
Svart jacka från Stone Island - Säljer en svart jacka från Stone Island i bra skick. Den har en dragkedja framtill och en broderad logga på ärmen. Perfekt för höst och vår med sin stilrena design. Jackan har långa ärmar och är gjord i ett slitstarkt material.
Svart jacka från Stone Island - Säljer en svart jacka från Stone Island med huva och dragkedja. Jackan har långa ärmar och är tillverkad i ett syntetmaterial med fleecefoder för extra värme. Perfekt för kyligare dagar.
Svart stone Island jacka
Svart stone Island jacka - 0 Svart stone Island jacka - 1 Svart stone Island jacka - 2 Svart stone Island jacka - 3

Svart stone Island jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Stone Island
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny, väldigt snygg, varm och skön för vintern. Priset går att diskutera. 1:1kopia

Liam
Liam
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå vindjacka från Adidas - Nästan aldrig använd, bra när det är vindigt
Mörkblå tröja från dressman - Snygg och skön tröja. Säljer pga den passar inte mig. Använd typ en gång
Grå zip up tröja från bread&boxers  - Snygg och skön tröja. Säljer pga den passar inte mig. Inte använd någon gång
Mörkblå replay anbass jeans herr - Väldigt snygga replay jeans i modellen anbass, väldigt sköna och bra jeans till ett väldigt bra pris. Storleken är W32 L32
Liknande annonser
Visa alla