Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stone Island Junior Jacka  - Detta är en min Stone island jacka jag växt ut sedan länge men inte orkat sälja. Denna är i superb skick då jag knappt använt den. Jackan är köpt på NK i Stockholm och nypriset ligger strax över 4300 kr. Den är från speciell tyg kollektion med vit badge.
Svart vindjacka från Stone Island Junior - Snygg svart vindjacka från Stone Island Junior med huva och dragkedja framtill.
Stone island junior jacka 170  - Stone island jacka som är köpt på NK i gbg runt 2019/20. Skick 8/10. Som ny men en söm har släppt vid armhålan så ett litet hål. Storlek 170 för junior. Har ej kvitto
Blå vindjacka Stone Island Junior - Snygg marinblå vindjacka från Stone Island Junior med huva och klassisk patch på ärmen. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och två fickor med dragkedja. Perfekt till hösten. Den är två lager (inte fodrad) men det gör att den tål vatten väldigt bra och är varm. Inga defekter men inte tvättad. Såklart äkta då den har certilogo. Den är storlek 154 men jag som är 168 passar den perfekt på som visst på bild så skulle säga XS.
Stone Island Soft Shell-R Jacket // Jacka - Snygg jacka från Stone Island som passar perfekt nu till hösten  fint skick (nån defekt finns), all og (kvitto, tags..) storlek M
Stone Island Junior vindjacka grå - Snygg grå vindjacka från Stone Island Junior med huva, två stora bröstfickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Jackan har dragkedja framtill. Perfekt för dig som gillar streetwear och clean stil.
41627 LIGHT SOFT SHELL-R Stone island jacket  - Stone island jacka i mycket fint skick inköpt för   6500kr, säljer den p.g.a den har blivit för lite för mig. Storlek L passar M Mycket fint skick!
Blå vindjacka från Stone Island Junior - Snygg blå vindjacka från Stone Island Junior med svart huva och klassisk logga på ärmen. Jackan har dragkedja framtill och är perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Materialet är mjukt och bekvämt, med detaljer som ger jackan en modern vibe.
Stone island Shell jacket junior
Stone island Shell jacket junior - 89 Stone island Shell jacket junior - 90 Stone island Shell jacket junior - 91

Stone island Shell jacket junior

Storlek: 142/10YRS
Kategori: Jackor

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En Stone island Shell jacket junior. Storlek 142/10 år. Den är köpt på kiddies på Östermalm i Stockholm. Använd ett flertal gånger men ändå i jätte bra skick. Säljer den på grund av att den är för liten. Detta är ett äkta plagg. Färg marinblå. Nypris 2500 mitt pris 600kr

Ludvig Karlsson
Ludvig Karlsson
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Olivgrön pufferjacka från DB - Jätte snygg jacka i storlek xs
Brun kappa - Supper gullig jacka från pull&bear💗 skriv om ni vi ha flera bilder💗
Svart och grå pufferjacka med stickade ärmar - Sjukt snygg cardigan / jacka 💕liknar den från moncler, trendig och eftertraktad. Storlek 36 / S. Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad nederkant. Jackan har dragkedja framtill och quiltad front i glansigt material. Perfekt för dig som gillar en cool och modern look.
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Moncler Cardigan  - Säljer en fräsch vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor med knappstängning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren look.
Olivgrön overshirt med broderier H&M - Superfin olivgrön jacka med detaljer på från hm. Perfekt nu till till hösten. I storlek S
Moncler cardigan  - 9.5/10