Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart pufferjacka med huva - Svart pufferjacka med huva och dragkedja framtill. Jackan har ett stilrent, quiltat mönster och en liten vit logga på bröstet. Passformen är normal och jackan har långa ärmar. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla värmen och se chill ut.
Svart pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med glansig finish och huva. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med dragkedja och en ficka med knapp på ärmen med Moncler-logga. I storlek S, aldrig använd
Svart pufferjacka med huva - Jacka från Save the duck! OBS: den är orange på insidan egentligen, jackan på första bilden är samma modell fast i annan färg. Nypris 3500kr, kan skicka fler bilder vid intresse!
Svart pufferjacka från Tuxer med huva - Svart pufferjacka från Tuxer med snygg quiltad design och huva. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med dragkedja och en patch på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en modern, loose passform. Materialet är syntet och jackan är långärmad.
Svart pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka med huva och dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar och är perfekt för kyligare dagar. Den quiltade designen ger extra värme och stil.
Svart pufferjacka med huva - Ska likna en dunjacka. Jag tvättade den så ”dunet” klumpade sig men det går säkert att fixa. Bra höstjacka
Svart Moncler pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med stor huva och tydlig logga längs kanten. Jackan har två dragkedjeförsedda fickor, quiltad design och är långärmad. Perfekt för dig som vill ha en snygg och varm jacka med streetkänsla.
Svart pufferjacka med huva
Svart pufferjacka med huva  - 0 Svart pufferjacka med huva  - 1

Svart pufferjacka med huva

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Superdry
Färg: Svart
Skick: Bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart pufferjacka från Super Dry med huva och två stora fickor med dragkedja. Jackan har quiltad design och en liten logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en modern, loose passform som ger en chill vibe.

Ellen
Ellen
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Guldig hjärtring - Jätte fin guld ring gjord av rostfritt stål 💘 säljer pga av att jag bytt till silver 🥰 den är även justerbar så passar alla.
Vit blus med volangärmar - Säljer en söt vit blus från Gina med v-ringning och volangdetaljer på de ärmlösa axlarna. Blusen har fina broderade partier upptill och ett luftigt, lätt tyg som ger en romantisk vibe. Perfekt för dig som gillar boho-stil och ljusa färger.
Gina 14+ jeans - Snygga mörkblå jeans med klassisk femficksdesign och utsvängda ben. Jeansen har en lätt tvättad look med ljusare partier framtill och baktill. HELT SLUTSÅLDA!
Grå bootcut jeans - Snygga grå jeans med klassisk femficksdesign och bootcut. Jeansen har en enkel bakficka och är tillverkade i ett mjukt denimtyg som ger en avslappnad vibe. Storlek 154, motsvarar XXS
Grå bootcut jeans med slitningar  - Grå jeans med snygga slitningar och hål på benen. Klassisk femficksmodell med bootcut och normal passform. Hålen är gjorda själv.
Beige stickad tröja - En enkel och stilren beige stickad tröja med rund hals och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Storlek 164, men passar mig som normaltvis har S. Hyfsat knopprig därav priset.
Grå stickad hoodie med huva - Mysig grå stickad hoodie från Gina med huva och snörning. Tröjan har långärmade ribbade muddar och en relaxed passform som är perfekt för chill dagar. Enkel och stilren design som funkar till jeans eller mjukisbyxor. Storlek 170 men passar mig som bär S.
Ljusblå blus med broderade volangärmar - Supersöt ljusblå blus från KappAhl med broderade volangärmar i bomull. Ärmarna har fina hålbroderier och ger en extra touch till toppen. Storlek 164, men passar mig som bär XS / S. aldirg använd.
Ljusrosa omlottopp med knyt - Säljer en ljusrosa omlottopp från Gina med långa ärmar och snygg knytning i sidan. Toppen har en djup v-ringning och är gjord i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för dig som gillar en feminin och chill stil. Storlek 170 men passar mig som bär S.
Ljusrosa basic t-shirt i bomull - En enkel och mjuk ljusrosa t-shirt med rund hals och korta ärmar. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil och vill ha en skön t-shirt i garderoben. Materialet är bomull och modellen har en normal passform.
Liknande annonser
Visa alla