Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
SUPERDRY jacka
SUPERDRY jacka - 89 SUPERDRY jacka - 90

SUPERDRY jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Superdry
Färg: Marinblå

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvänd. Blå/vit Luva avtagbar Stl 36/38

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Peak Perfomance jacka -  Svart lättviktsdunjacka Peak Nästintill nyskick  XS modellen heter ALEXIS J
J.Lindeberg skidjacka - Skidjacka w Blackburn stl S i mycket! fint skick! 1500kr (nypris 4295kr)
Byxa  - Ny byxa, brun/beige, rutigt. Stl XS
Jofama jacka - Tunnare jacka från Jofama Skinndetaljer på axlarna  Mycket fint skick
Adidas ”Sleek” sneakers - Sneakers från Adidas Svarta Skinn Vit gummisula Mycket fint skick
HUGO BOSS jacka  - Äkta Hugo Boss i nyskick.  Längre jacka med många detaljer.  Svart och röd.
Liknande annonser
Visa alla
Superdry jacka - Jag säljer nu min väldigt snygga jacka från superdry. Den har väldigt snygga detaljer med silvriga knappar och dragkedja och är i en snygg mörkblå färg. Den är i väldigt bra skick och har inga hål eller liknande. Peis kan diskuteras vid snabb affär.
Superdry jacka - Cool jacka, knappt använd. Står strl M, men skulle säga den är mer som en S.
Superdry jacka - Dunjacka som aldrig är använd. Nypris ca 2000kr. Storlek S/M.
superdry puffer jacka  - jättefin vinter jacka från superdry som e köpt på vinted men tyvärr inte kommer till användning då jag har en liknande! den är väldigt skön och varm 💕💕 kp för frågor!
Superdry jacka  - Superdry jacka köpte för 1100kr för vintern använde den  fåtal gånger till jag förstod att det var en dam jacka 🙄 under tiden jag använde så fick den en reva inuti inget jag direkt orkade att fixa men det går med jack lappar fint skick annars. Snälla köp bara
  Superdry jacka  - Säljer en mörkblå Superdry Everest parkas med päls på huvan som går att ta av, stora fickor och patch på ärmen. Jackan har både dragkedja och knappar framtill samt mysigt teddyfoder inuti. Perfekt för kalla dagar. Använd fåtal gånger, priset är inte hugget i sten🙌
superdry jacka - Säljer en jätte snygg puffig dun jacka från superdry. den har inga tydliga tecken på användning skriv om mer frågor.💗
Superdry jacka, blå - Jättefin och varm jacka men passar tyvärr inte mig💕 (Inte mina bilder)
Fortsätt i appen →