Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart dunjacka från Parajumper Irene - Svart lång dunjacka från Parajumpers med huva och snyggt emblem på ärmen. Jackan har fyra fickor på utsidan och en inneficka. Jackan är superlätt, har dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla stilen och ändå vara varm.
Parajumper irene - Säljer min svarta parajumper irene jacka som jag använt en höst, den är i storlek xs men passar även som s. Säljer för 1800..
Parajumper jacka (Irene) - Hej jag säljer min parajumper jacka fick den i present köptes från johnells den är så klart äkta  Jackan heter modellen Irene färgen svart säljer på grund av ingen användning har för många jackor  Jackan är perfekt nu våren och hösten den är i jätte fint skick stl är xxs motsvarar en vanlig xs 34/36  Nypris ca 4500kr
Parajumper ” Irene ” - Säljer min fina Pjs jacka i strl S Som ny använd en halv säsong 🫶🏼 Köpt för 4800 Säljer för 3000
Parajumper Irene  - - Köpt via johnells hemsida, använd fåtal gånger  passar ej mig längre  - Tjejen på bilden är 166 lång och är S/M  Obs!  - Vid snabb köp 2500kr  - Frakt: personen står för frakten.
Parajumper Irene  - Storlek L ( passar M ) Använd men bra skick  Säljer då den ej passar längre
Parajumper irene jacket - Säljer en svart, lång och lätt dunjacka från Parajumpers i storlek S. Jackan har huva, dragkedja framtill och klassisk Parajumpers-logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg passform. Ena dragkedjan på fickan högre upp är sönder (se sista bild) , men inget som förstör hur jackan ser ut på och går säkert att fixa för en billigare peng!
Parajumper dunjacka Irene
Parajumper dunjacka Irene  - 89 Parajumper dunjacka Irene  - 90

Parajumper dunjacka Irene

Storlek: M
Kategori: Jackor

2000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek M. Säljer för använder inte den så mycket längre, haft den i typ 6månader men har inte användt den mycket alls. Jättefin passform. Färg: Svart. Nypris: 4800kr

lavinlantz
lavinlantz
(8)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
EA7 Dunjacka  - Säljer min EA7 jacka i storlek S. Köpte den i början av januari 2021 i jd sport för 1800kr. Finns ett litet hål i innersidan av ärmen på höger arm som jag har täckt med en liten tejpbit som man absolut inte tänker på. Perfekt till hösten
Zara Väst Brun  - Säljer en väst från zara. Den är croppad och i färgen brun super fin. Har användt den en gång och säljer den för den inte kommer till användning köpt för ungefär en vecka sedan. Men har tyvärr inte kvitto eller lapp kvar så kan inte lämna tillbaka. Storlek S/M och köpt för 399kr
Dragkedja tröja  - Säljer en super fin topp från H&M men en justerbar dragkedja, färgen är grå beige. Kommer tyvärr inte till användning storlek XS!
Skinn byxor  - Säljer ett par snygga skinnbyxor, användt dessa byxor en gång. Sitter skit snyggt tajt i midjan. Men de är raka och lite stora i benen ungefär som ett par min Jeans
Pälsväst garoff  - Jag säljer min svart pälsväst, pälsen är äkta. Super fin men kommer inte till användning! Den är svart och super mjuk och skön päls. Köpte den i garoff butiken för 1000kr. Storlek S men skulle passa för både XS S M
Oh polly klänning  - Size 8
Liknande annonser
Visa alla